Almina iLe Nazar Boncuğu Yayında

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 17
    Shares

Merhaba. Ben DJ’iniz, TR Radyo‘da asla kurtulma şansınızın bulunmadığı ilk isim: Almina 🙂 Nazar Boncuğu isimli programımla, 18:00 sonrasında radyo dinleyicilerimize yoldaş olmak üzere yayında oluyorum. Akşam dinlenecek radyo programları arasında yer alan Almina iLe Nazar Boncuğu‘nda günün stresini hem ben atıyorum, hem de sizlerin stressiz bir geceye merhaba demesine yardımcı olmaya çalışıyorum Bu noktada yayınlarımız hareketli başlıyor ve sonrasında slowa doğru adım adım ilerliyot.

Bundan kısa bir zaman öncesine kadar, 18:00 – 20:00 saatleri arasında yayında oluyordum. Ancak sonrasında, daha çok yayında kalmak istedim. Hem de bu sayede sizler, isteklerinize anında, anonslu olarak yanıt verecek bir DJ ile birlikte olacaktınız. Bu düşünce ile yayınlarımı 21:00’a kadar uzatma kararı aldım. Müzik ruhun gıdasıdır. Bu yayınlarda elimden geldiğince, sizlerin de sevdiği, benim ise beğendiğim şarkıları sizlerle buluşturmaya çalışıyorum. Elbette isteklerinizden arta kalan zamanda.

Akşam dinlenecek radyo programları arasında yer alan Almina iLe Nazar Boncuğu TR Radyo’da 18:00’da başlıyor. Ve ilk şarkım sesimin ulaştığı tüm radyo dinleyicilerimize gidiyor. Sonrasında ise bana iyi yayınlar dileklerinde bulunanlara ikinci şarkıyı gönderiyorum. Ardından sıra üçüncü şarkıya geldiğinde, gazetelerin üçüncü sayfası kadar meşhur bir şarkı, tabi ki sadece bana geliyor 🙂 Ardından, saatler 18:30’u gösterinceye kadar, benim seçtiğim hareketli şarkılar, siz değerli TR Radyo dinleyicilerimize armağan oluyor. Ama bu arada, bazı arkadaşlarıma da şarkı armağan etme hakkımı saklı tutuyorum 🙂

Saatler 18:30’u gösterdiğinde sizlerden gelen istekleri yerine getirmeye başlıyorum ki Almina iLe Nazar Boncuğu’na, hatta TR Radyo’ya istek göndermek çok kolay. TR Radyo’da görmüş olduğunuz İstek Yap, İstek Gönder, İstek Hattı… linklerinden birine tıklayarak, karşınıza çıkan formu doldurmanız, bana ve diğer yayıncı arkadaşlarıma istek gönderebilmeniz için yeterli. Ama bir şartımız var: yabancı ve Rep şarkı isteklerinizi üzülerek de olsa yerine getiremiyorum. TR Radyo Türkçe Pop radyo dinlemek isteyenlere yönelik olduğu için, yabancı müzik kültürüm pek yok diyebilirim. Ayrıca Rep şarkıların içerisinde de genellikle küfür geçiyor. Bu nedenle isteklerimize kısıtlama getirmş bulunuyorum.

Almina iLe Nazar Boncuğu’nda isteklerin olmadığı zamanlarda ise birlikteliğimizin ilk 1.5 saatini hareketli; son 1.5 saatini de slow müziklerle dolduruyor; kısacası programı hareketli ve slow olmak üzere ikiye bölüyoruz. Ve böylece, olabildiğince keyifli saatler geçiriyoruz. Kendi adıma her zaman şunu savunuyorum: Almina iLe Nazar Boncuğu’nda herkesten önce ben keyifli vakit geçirmeliyim ki radyo dinleyicilerimiz de, akşam dinlenecek radyo programlarından aynı keyfi alabilsinler. Ben keyif alıyorum. Almasam neden burada olayım ki zaten değil mi? Silah zoru ile beni burda tutan biri yok 🙂 O halde, tüm TR Radyo dinleyicilerine, keyifli dinlemeler diliyorum 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*