Gewezeus iLe Korku Seansı TR Radyo’da

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Radyo dinleyicileri için her gün bir yeniliğe daha imza atmak konusunda iddialı olan ve son zamanlarda kurduğu yeni yayın ekibi ile başarıdan başarıya koşan TR Radyo‘nun son yeniliği: Gewezeus iLe Korku Seansı

Startını 8 Mayıs 2020 Cuma gecesi 00:00’da verecek olan Gewezeus iLe Korku Seansı içerisinde, hem Gewezeus’un, hem de TR Radyo’nun radyo dinlemeyi seven dostlarının korkuya dair gerçek hikayeleri bulunacak. İsteyenler canlı yayına katılarak, başlarından geçen korkunç şeyleri hem Gewezeus, hem de tüm TR Radyo dostları ile paylaşacak.

TR Radyo’da yakın zamanda, radyo dinleyicileri çok farklı yayın içerikleri ile buluşacak. Ve bunlardan bazıları daha önce radyo dinleyicilerimiz tarafından dinlenen, bazıları ise dinlenmeyen içerikler olacak. Ancak radyomuzda daha önce, korku içerikli herhangi bir yayın yapılmadı. Dolayısı ile Gewezeus iLe Korku Seansı, bir ilk olacak

Yayında dinleyici isteklerinden çok korkunç hikayelerine yer verecek olan Gewezeus iLe Korku Seansı, her Cuma gecesi saatler 00:00’ı gösterdiğinde TR Radyo’nun radyo dinleyicileri ile buluşacak ve bu buluşma 02:00’a kadar devam edecek.

18 yaşından küçükler ve korkmaya meyilli olanların dinlemesi önerilmeyen Gewezeus iLe Korku Seansı, korkulu rüyalarınızın habercisi olacak. Bunu istiyorsanız, Gewezeus tarafından her Cuma gecesi 00:00’da TR Radyo’da bekleniyor olacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*