Hakan İle Her Telden Cumartesi – Pazar 18 – 20’de

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

TR Radyo, radyo dinlemeye gönül veren müzik severleri yeni DJ’ler ve farklı yayın formatları ile buluşturmaya devam ediyor. Bu noktada sizlere güzel bir müjdemiz var: Hakan ile Her Telden her cumartesi pazar akşamı 18.00 – 20.00 saatleri arasında sizlerle olacak.  Dopdolu ve bir o kadar da eğlenceli bir yayın akışı içerisinde geçeceğini umduğumuz yayımızı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Peki TR radyonun, değerli radyo dinleyicileri ile buluşacak olan yeni soluğu Hakan ile Her Telden programında neler mi var?

Gündeme dair ülkemizde yaşanan enteresan ve bir o kadar da trajikomik haberleri yorumlayan Hakan ile Her Telden programında ayrıca, istek panelimizden göndereceğiniz, sizlerden gelen isteklerini de dinleyebileceksiniz.
TR Radyo’nun yeni soluğu Hakan ile Her Telden programının yapımcısı ve sunucusu Hakan’ın siz değerli radyo dinleyicilerimize bir de mesajı bulunuyor: “Siz dinleyicilerim gözünde bir nebze olsun gülümsemeye vesile olursam ne mutlu bana diyerek yayınlarımı yapmaya çalışacağım. Gün geçmiyor ki kösemiz de emin olun çok ilginç haberler yer alıyor olacak.”

Bizi takip etmeye ve TR Radyo’da radyo dinlemeye devam edin.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*