Ramiz Dayı Kimdir?

Merhabalar Arkadaşlar,

Kendimizi anlatmamız söylendiğinde ilk aklıma gelen ve söylediğim cümle ile başlayayım o halde,

ANLATILMAZ YAŞANIR…
Neden böyle başladığımı da yazının içeriğinde bulacağınıza emin olabilirsiniz.
Kendim ile ilgili samimiyetimi, burada da korumak istiyorum. Neden mi peki? Hayatlarımız sohbetlerimizi etkilemesin, yönlendirmesin diye elbette.. Ne alakası var diyenleri de duyar gibi oluyorum, bence şöyle bir alakası var; Yaş, cinsiyet, takım, memleket, ırk vs. sohbeti yönlendirebilir.

Sohbetlerimizi daha samimi kılmak için herkesin aynı olmasını sağlamak için belki de bu şekilde davranıyorum ve davranmaya devam edeceğim .. Çünkü yaşadıkça tanınıyor insan..

Aslında sohbet portalları ile tanışmam çok eski zamana dayanıyor. İlk mirc’da sohbet etmeye başladığımda İngilizce öğrenmekti niyetim. Eskiler bilirler yabancı kanalların da olduğu fakat çok fazla server olmadığı zamanları. Sonrasında ise alışkanlık yada bağımlılık diyebilirsiniz başlıyor elbet insanın bedeninde.

Yapılan sohbetler, edinilen arkadaşlıklar dostluklar, geçirilen güzel zaman da bu bağımlılığı arttırmaya fazlasıyla yetiyor. Çünkü sanal diye tabir edilen bu alemde, gerçek olan çok görüp yaşamak tüm bunların doğruluğunu ispatlıyor. Bu yüzden kaybedilen zaman diye görmedim hiç buradaki geçirdiğim vakitleri. İnsan sevdiği yerde, sevdiği insanlar ile geçirdiği zamanı nasıl kaybedilen diye düşenebilir ki..
İşte bu zamanın içinde yaklaşık 12 yıl önce Ramiz_Dayı oldum ben.. Neden bu nick? diziden mi etkilendin diyenlere cevabım aynı.. ’’Hiç o diziyi izlemedim. Sadece o an aklıma ilk bu gelmişti.’’

Ve artık DAYI olduk, öyle de kaldık yıllardır hiç bozmadık ne nickimizi ne de kendimizi..

He bir de DJ’lik yaptığımız uzun zamanlarımız var anlatsam zaman yetmez.. Kısa özet geçeyim: o yayınları yaptığımız zamanlarda yerel bir radyodan iş teklifi aldığım da oldu (Sanırım o ara bu konuda çok gelişmemişlik olabilir) Son zamanlarda ise Hepsohbet kanalımızda ve dolayısı ile TRRadyo’da nadiren ve genelde direksiyon başında iken ( kesinlikle denemeyiniz) yayınlar yapıyoruz sabit olmayan saatlerde..

İşte böyle bir başlangıç ve devam eden Sanal OLMAYAN bir serüvendeyim. Biz sanallaştırmadıkça da hep gerçek kalacağına eminim…

Bu güzel mekanda (HEPSOHBET.NET) olmaktan ciddi anlamda mutluyum.. Sizin gibi değerli arkadaşlarım da bu mutluluğu büyüten sebeplerdensiniz…
Yazımın sonunda kendim ile açıklayabileceğim en büyük gerçek ‘’BEŞİKTAŞLI OLMAMDIR’’.

Daha güzel, daha iyi ve eğlenceli sohbetlerde, yayınlarda buluşmak üzere..HOŞÇAKALIN…

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*