StormaTe Kimdir?

Akşam saatleri radyo yayını yapmayı tercih etmekten ziyade işlerin yoğunluğundan buna mecbur olan Dj`StormaTe 1985 yılının karlı bir Aralık ayının 17. gecesini 18. sabahına bağlar iken saat 00:05 saatlerinde İstanbul Çapa Tıp Fakültesinin alelade bir doğumhanesinde, büyük zorluklar sonucu dünyaya gelmiştir.

İlkokul ve Orta okul eğitimini İstanbul’da tamamlayan zat-ı muhterem Lise öğrenimininde münferid sebeplerden dolayı güzide ülkemizin başkenti Ankara’da tamamlamıştır. Liseden sonra Lisans eğitimi almak üzere hayatına devam eden yayıncımız İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Ve Televizyon bölümünü, bulunduğu yılların zorlu eğitim şartlarına rağmen kazanmış olup 1 yıl devam ettikten sonra bu bölümden vazgeçip , Hamburg Üniversitesi Ekonomi Bilimleri Fakültesinde Ekonomi Teknikleri Bölümü adı altında lisans ve yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Eğitimlerinin bitmesine müteakip değerli yayıncımız ülkesine dönmüş ve vatani hizmetini de tamamladıktan sonra iş hayatına atılmıştır. Hayatının her anında müziğe duyduğu heves onu amatörce bile olsa bir enstruman çalmaya zorlamış, yayıncımız amatör olarak Gitar ve Saz çalmaya başlamıştır. Sesinin kalınlığından olsa gerek bu enstrumanları çalarken şarkı söylemeyi tercih etmemiştir. Üniversite yıllarında kurduğu okul radyosunda yayın yapmaya başlayan yayıncımız, hobi olarak başka üniversitelerin kurduğu internet radyolarında da yayın hayatına devam etmiştir.

2009 yılının sıcak ve bir o kadar da kurak olduğu Ağustos ayının 2. günü dünya evine giren yayıncımız 2013 yılının kapıdan baktırıp, kazma kürek yaktıran Mart ayının 6. günü ilk kez “Baba olmak” duygusunu tatmıştır.
Daha sonra bu duyguyu çok sevdiğinden olsa gerek 2014 yılının yine sıcak ve bir o kadar da kurak olduğu Temmuz ayının son günü “ikiz babası” olma şerefine nail olmuştur.

Şu sıralar www.TRradyo.com & www.Hepsohbet.Net’in ortak olarak yapmış olduğu yayında Cuma Geceleri 22:00 ve 00:00 saatleri arasında “Dj`StormaTe ile Firari Saatler” adlı yayına o kalın sesiyle can vermekte olup, yayın formatını yayına başlamadan kısa bir süre önce ayarlar ve yayını boyunca formata uygun tüm isteklerini zevkle çalmaya çalışır. Genelde saatine uygun olarak Slow eserler dinletisi yapsa da gündüz boş vakitlerde yaptığı yayınlar ile dinleyenleri kıpır kıpır şarkılar ile de buluşturmayı sever. Hip&Hop, R&B, Türkçe Pop şarkıları dinlemeyi seven yayıncımız tam bir Leman Sam ve Sezen Aksu Hayranıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*