ZeuS’la TapTaze Müzik Yayında

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 7
    Shares

Türkçe pop radyo dinlemek isteyenler burada mı? TR Radyo‘da ZeuS’la TapTaze Müzik keyfi var. Bizler TR Radyo yayın ekibi olarak, elimizden geldiğince Türkçe pop radyo dinlemek isteyen siz değerli dinleyicilerimize hitap etmeye çalışıyoruz. Ancak ZeuS’la TapTaze Müzik’te Türkçe pop radyo dinleme keyfini tabiri caizse dibine kadar yaşıyorsunuz. Çünkü ZeuS yayınlarında çok fazla slow müziğe dahi yer vermiyor; dinleyici istekleri haricinde.

ZeuS TR Radyo ailesine yakın zamanda dahil olmakla birlikte, Türkçe pop radyo dinlemek isteyenlerin hedefindeki isim olmayı başardı. Ve akşam dinlenecek radyo programları arasında ilk sıralarda yer aldı. 21:00 itibari ile yayına başlayan ve 00:00’a kadar da devam eden ZeuS’la TapTaze Müzik, sadece Türkçe pop müzik değil, zaman zaman da yabancı müziklere yer vermekte. En beğenilen şarkıların remixlerini de TR Radyo dinleyicisi ile buluşturan ZeuS, yayınlarında az laf çok müzik prensibini benimsiyor ve dinleyicisinin sıkılmasına neden olacak uzun anonslardan kaçınıyor.

Akşam dinlenecek radyo programları arasında yer alan ve saatler 21:00’ı gösterdiği anda TR Radyo’da başlayan ZeuS’la TapTaze Müzik, dinleyici isteklerine de yer veriyor. Hiç bir isteği geri çevirmeyip, elinden geldiğince yerine getirmeye çalışsa da, yayın formatının hareketli olması dolayısı ile dinleyicilerinin bu formata uyum sağlamasını tercih ediyor. Bizler de TR Radyo’nun Türkçe pop radyo dinleyicileri olarak elimizden geldiğince, akşam dinlenecek radyo programları arasında yer alan ZeuS’la TapTaze Müzik’in formatına uygun şarkılar istemeyi tercih ediyoruz.

O halde, açın radyolarınızın sesini. TR Radyo’da TapTaze Müzik ile ZeuS yayında. Keyifli dinlemeler 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*