Erkekler benim hakkımda ne düşünüyor sorusunun yanıtlarını hiç merak ettiniz mi TR Radyo‘nun değerli kesintisiz canlı radyo dinleyicileri? Bu sorunun yanıtlarını sizlerle ilerleyen bölümlerde paylaşacağız; ama bu yanıtların kişisel değil de genel olduğunu da belirtmeden geçmeyelim. Diyelim ki yolda yürüyorsunuz ve karşınızdan bir erkek geliyor; ya da kafede bir erkek size bakıyor… Siz TR Radyo’da kesintisiz canlı radyo dinler ve o arada saçlarınızı yapıp makyajınızla uğraşırken, bir erkeğin sizin hakkınızda iyi şeyler düşünmesini istiyorsunuz. Peki erkekler benim hakkımda ne düşünüyor sorusunun yanıtları arasında neler yer alıyor?

Erkekler Benim Hakkımda Neler Düşünüyor?

■ Kuracağınız bir göz teması ya da yürüyüşünüzün havalı olması, sizi ilk kez gören bir erkekte, “Bana doğru mu yaklaşacak yoksa beni görmezden mi gelecek” izlenimini yaratıyor.

■ Erkekler ilk adımı kadınlara doğru atan taraftırlar belki ama bunu da risk alarak yapmazlar. Bu noktada sizin ona baktığınızdan emin olmak isterler. “Bana mı bakıyor, arkamdakine mi yoksa arabaya mı?” şeklinde düşünmekten kendilerini alamazlar.

■ Kıyafetinizin altında ne olduğunu düşünebilir ve yaptığı tahminlerden yola çıkarak da sizin kişiliğiniz hakkında tahminlerde bulunabilir. Hemen bu düşünceleri için erkekleri yargılamayın. Bunu tamamen istemsiz bir şekilde yaparlar. Ne diyoruz: Tamamen hormonların suçu 🙂

■ TR Radyo’da kesintisiz canlı radyo dinlerken, erkekler benim hakkımda ne düşünüyor sorusunun yanıtlarından bir diğerinin de mesleğiniz olduğunu belirtelim. Ne işle uğraştığınızı merak ediyor erkekler.

■ Eğer iyi bir erkekse, size yaklaşması için bir engeli olup olmadığını merak eder ve bunun için de parmağınızda yüzük arar. Sözlü, nişanlı ya da evli olan kadınlardan kaçar iyi erkekler ve bağımsız kadınlara yaklaşırlar. Bu nedenle TR Radyo dinlerken, eğer parmağınızda yüzük varsa hemen çıkartın onu 🙂

■ Sizinle göz teması kurar. Bu göz teması ile sizden nasıl bir karşılık alacağını gözlemlemeye çalışır. Ya da gizemli bir bakış atıp, sizi bu bakışla cezbetmeyi de hedefleyebilir.

■ Saç renginize bakar. Çünkü bazı erkeklerin tercih sarışınlarken, bazılarınınki de esmerlerden yanadır. Dolayısı ile saç renginize bakıp, istediği gibi olup olmadığınıza karar vermeye çalışır.

■ Dudaklarınıza da bakar. Öptüğü zaman neler hissedeceğini düşünür. Saç renginizde olduğu gibi, istediği gibi olup olmadığınızı canlandırır beyninde.

■ Gülüşünüze bakar. Bir gülüşünüze aşık olabilecek erkeklerin var olduğunu biliyor muydunuz? Bazı erkekler de, kadınların içten gülüşlerinden, onların karakteri hakkında bilgiye sahip olurlar.

■ Giyiminizden kişiliğinizi anlamaya çalışan erkekler de vardır. Dolayısı ile tarzınızı incelerler ve bunu bir modacı gibi değil, bir erkek olarak yaparlar.

■ Boyunuza bakarlar. Bu şekilde ondan uzun boylu olup olmadığınızı öğrenirler. Çünkü erkekler genellikle, kendilerinden uzun boylu kadınlarla birlikte olmak istemez. Kadınların, kendilerinden kısa erkeklerle birlikte olmak istemediği gibi…

■ Erkekler benim hakkımda ne düşünüyor sorusunun yanıtlarından bir diğeri de nasıl koktuğunuz. Dolayısı ile yanından geçerken, kokunuzu almak için çabalarlar.

■ Son olarak makyajınız dikkat çekiyor. Çünkü erkekler abartılı makyajı değil, doğal makyajı seviyor, tıpkı doğal saç gibi… Bu şekilde onlara daha canlı ve daha sağlıklı görünüyorsunuz.