Erkekler neden yaşça büyük kadınlardan hoşlanır sorusunun yanıtlarını hepimiz merak ediyoruz. Biz kadınlar, bizimle en az aynı yaşta olan ya da bizden daha büyük erkeklerle birlikte olmayı tercih ederken, TR Radyo‘nun radyo dinleyicisi erkekleri kendilerinden yaşça daha büyük ya da olgun düşünen kadınları tercih ediyor. Peki bu işin çıkmazında kendimizi kaybetmeden yolumuzu nasıl bulacağız? Sizlere ilerleyen bölümlerde, erkekler neden yaşça büyük kadınlardan hoşlanır sorusunun yanıtlarını aktaracağız. TR Radyo’da radyo dinlerken alacağınız bu bilgiler çok işinize yarayacak emin olun.

Erkekler Neden Yaşça Büyük Kadınlardan Hoşlanır?

■ Yaşça büyük kadınların özgüvenleri üst seviyededir. Ancak sözünü ettiğimiz bu özgüven ego değildir. Yaşça büyük kadınlar kendilerine güvenir ve başladıkları her işin üstesinden başarı ile gelebileceklerini bilirler. Vücutlarındaki deformasyonların bile farkında olan bu kadınlar, geçmişte yaşadıkları güzel günlerin anılarını hatırlarlar. Ve o deformasyonlara saygı ile bakarlar. Erkekler ise takıntılı değil, kendine güvenen ve hayatı olduğu gibi yaşamayı bilen kadınları severler.

■ Yaşça büyük kadınlar ne istediklerini bilirler. Bu zamana kadar zaten bir çok hedef ve hayallerini gerçekleştirmişlerdir. Bundan sonra da bunu nasıl yapacaklarını bilirler. Zaten bu zmaana kadar bir çok şey yaşadıkları için tecrübe sahibidirler ve akılları başındadır. İstediklerini elde edebilmek için hangi yolu izlemeleri gerektiğini çok iyi bilirler. Erkekler de bu nedenle yaşça büyük kadınları daha çekici bulur. Onlar, küçük kızlar gibi aklı beş karış havada olan, ne yapacağını şaşıran ve şaşırtan karakterler değildirler.

■ Erkekler neden yaşça büyük kadınlardan hoşlanır sorusunun bir diğer yanıtı da, bu kadınların daha bağımsız düşünebiliyor olmasıdır. Genç kızlar, her dakikasını kendisine ayıran erkekleri ister; çünkü ona ihtiyaçları vardır. Ama yaşça büyük kadınların görüşecek çok sayıda arkadaşı ve yapacak pek çok işi vardır. Bu nedenle birlikte oldukları erkeğe ihtiyaçları yoktur, ona bağımlı değildirler. Dolayısı ile bu ilişkide daha romantik anlar yaşanır. Erkekler de bu durumdan hoşlanır.

■ Radyo dinlemeyi seven erkeklerin yaşça büyük kadınları, fiziksel birliktelik sırasında daha iyi olmaları dolayısı ile de tercih ettiklerini biliyor muydunuz? Bu kadınlar iyidirler; çünkü, vücutlarının nasıl göründüğüne dair takıntıları yoktur ki bunu biraz önce de belirtmiştik. Ayrıca, birliktelik sırasında ne istediklerini bilirler. Farklı heyecanlar peşinde koşmaz, erkeği tatmin etmeye çalışırken kendilerini unutmazlar. Böylece daha mutlu anların yaşanması dolayısı ile erkekler bu kadınları sever. Kadınlar da yaşları ilerledikçe, en iyi birliktelikleri yaşamaya başladıklarını itiraf ederler.

■ TR Radyo’nun yaşça büyük kadın dinleyicilerinin güçlü bir hayat tecrübesi bulunmaktadır. Bu tecrübe, kadınların nerde ne yapmaları gerektiğini bilmelerine yardımcı olurken, aynı zamanda stresle nasıl başa çıkacaklarını bilmelerine de katkı sağlar ki bu nedenle de erkekler tarafından tercih sebebi olurlar. Artık kadınlardan çok erkekler kendilerinden yaşça büyük kadınları istiyor. Ancak bu durum ilerleyen zamanlarda aldatmaları da beraberinde getirir mi, bekleyip görmek gerek.