Erkeklerin kadınlarda sevdiği davranışları tüm TR Radyo kesintisiz canlı radyo dinleyicileri arasında yer alan kadınlar merak ediyor. Kim bilir belki de etkilemeyi çok istediğiniz, aşkından öldüğünüz o adam sizin bir hareketinizle size çarpılacak. Bu nedenle biz de sizlere, erkeklerin kadınlarda sevdiği hareketlerden söz etmek istedik. Kadınlar farkında olmadan bazı şeyler yaparlar ve erkekleri kendilerinden uzaklaştırırlar. Ama bazı şeyler de yaparlar ki, adamlar onlara bir anda vuruluverir. İşte onlar. Erkeklerin kadınlarda sevdiği davranışlar:

Erkeklerin Kadınlarda Sevdiği Hareketler

■ Kahkaha Atmak: Bu kahkaha sahte olmaz; ama yüksek sesle atılırsa, erkeklerin çok hoşuna gidiyor. Sizin eğlenmeyi bildiğinizi ve mizah anlayışınızın iyi olduğunu düşünüyorlar. Siz belki çok yüksek sesle güldüğünüz için utanıyorsunuz; ama aslında kendisinin anlattığı ya da yaptığı şeylere güldüğünüzü bilen erkek, onu desteklemeniz dolayısı ile kendini iyi hissediyor.

■ Dudak Isırmak: Durup dururken değil tabi ki ama, konuşurken ya da bir şey düşünürken dudağınızı ısırmanız, erkeklerin kadınlarda sevdiği davranışlar arasında yer alıyor ve muhtemelen bundan etkileniyorlar. Dolayısı ile dudağınızı ısırdığınız için utanmanıza ya da bunu karşı cinsten saklamanıza hiç gerek yok.

■ Konuşurken Kızarmak: TR Radyo’nun değerli kadın kesintisiz canlı radyo dinleyicileri… Hoşlandığınız erkeğin karşısında konuşurken kızarırsanız, onun, sizin kendisi hakkındaki olumlu düşüncelerinizi anlayacağından korktuğunuz için muhtemelen utanmış ve heyecanlanmışsınızdır. Erkekler de anlarlar elbette ve bu sayede mutlu oldukları gibi, onlar zaten heyecanlı; ama aynı zamanda utangaç kadınları hem çok sever hem de masum bulurlar. Siz de bu sayede, işinizi kolaylaştırmış, duygularınızı belli etmiş olursunuz… Neyin kötüsü? Yoksa belki çok uzun zaman bekleyecektiniz. Geçen zaman ömürden geçiyor…

■ Tatlı Krizleriniz: Aslında bu sağlıklı bir şey değil. Sizin tatlı, çikolata, dondurma gibi şeyleri seviyor olmanız erkekler için çok önemli de değil. Ama siz onları ister ve hatta iştahla yerken, erkeklerin kadınlarda sevdiği hareketlerden birini yapmış oluyor ve çok sevimli oluyorsunuz. Dolayısı ile her ne kadar sağlıksız olsa da, tatlıya olan sevginiz sizi sevimli bir insan haline getiriyor.

■ Şarkı Söylemek: Bir TR Radyo dinleyicisi olarak siz bunu çok kolay yaparsınız. Erkeklerin kadınlarda sevdiği hareketler arasında yer alan şarkı söylemek, sizin mutlu olduğunuzu gösterir. İster şarkıyı mırıldanın; isterseniz de yüksek sesle söyleyin; o pek fark etmez. Sizin şarkı söylemeniz, karşınızdaki erkeğin, aranızda herhangi bir sorun olmadığını algılamasına neden olur. Bu sayede hem ona olan duygularınızı daha kolay ifade etmiş olursunuz; hem de kesintisiz canlı radyo dinleyicilerimiz bilirler ki, kendinizi iyi hissedersiniz. Ancak ayrılık ya da özlem şarkıları ya da eski sevgilinizle olan şarkılarınızı söylemeyin. Öküz altında buzağı aratmaya gerek yok değil mi iyi bir şey yapmaya çalışırken?

■ Burun Buruşturmak: Yoksa siz sinirlendiğinizde burnunuzu buruşturan kadınlardan mısınız? Ne güzel… Yani sinirlenmeniz değil, burun buruşturmanız. Siz sinirlendiğiniz, yani kızgın olduğunuz için burnunuzu buruştururken, birlikte olduğunuz erkek bunu çok sempatik buluyor ve mutlu oluyor. Alın size sinirlenmek için bir neden daha 🙂