Sevgilim bana aşık mı, sevgilimin bana aşık olduğunu nasıl anlarım, sevgilimin bana aşık olup olmadığını nasıl anlarım…? Eğer hayatınızda bir insan varsa, bu soruların yanıtlarını merak etmeniz kadar doğal bir durum yoktur. Çünkü bazı zamanlar, insanların duygularını kestirebilmek oldukça zordur. Bu nedenle sizlere bazı önerilerde bulunacağız. Eğer bunlardan bir ya da bir kaçı sizin için geçerli ise sevgiliniz size aşık demektir. O halde hemen ipuçlarını vermeye başlayalım.

Sevgilimin Bana Aşık Olduğunu Nasıl Anlarım?

■ Sevgiliniz çok meşgul bir insan olabilir. Ancak her ne kadar meşgul de olsa, sizi hayatına dahil etmişse eğer, mutlaka size ayıracak zamanı olmalıdır. Eğer sevgiliniz sizi önceliği haline getirmişse ve işlerinin arasında size ayıracak zamanı mutlaka varsa, size aşık demektir.

■ Hatasız kul olmaz. Sevgiliniz bunun bilincindeyse; ama sizden değişmenizi istemiyor ve sizi olduğunuz gibi, hatalarınızla, günahlarınızla ve sevaplarınızla kabul ediyorsa size aşık demektir.Hatalarınızı size söylemesi, aşık olmadığı anlamına gelmez. Biliyorsunuz ki dost acı söyler. Ancak hatalarınızı söyledikten sonra da sizi eleştirmez. İşte o zaman, sevgilimin bana aşık olup olmadığını nasıl anlarım şeklindeki sorunuza yanıt bulmuş olursunuz.

■ Sevgilim bana aşık mı diyorsanız, sizi olaylar ve kararlarınız karşısında destekleyip desteklemediğini gözlemleyin. Gerçekleştirmek istediğiniz projelerde arkanızda durması, kararlarınızda sizi desteklemesi, sizi önemsediği anlamına gelir. Aşık olduğunu anlamakta zorlanmazsınız.

 

■ Güven yoksa mutlu bir birliktelik de yok demektir. Ancak siz sevgilinize güveniyorsanız ve o da sizin güveninizi sarsacak herhangi bir davranışta bulunmuyor, sizi rahatsız etmiyorsa, sizin kendisine güvenmenize önemsiyor demektir ve bu da onun aşık olduğunun göstergelerinden biridir.

 

■ Sevgilimin bana aşık olduğunu nasıl anlarım sorusunun son yanıtı ise sizi hayatına dahil edip etmediğinde gizli. Eğer sizi ailesi ve arkadaşları ile tanıştırıyor, size anılarından söz ediyor ve sizinle gelecek planları yapıyorsa, onunla güzel bir birlikteliğe devam edebileceğinizi düşünebilirsiniz.