Sevgilimin Evlenme Teklif Edeceğini Nasıl Anlarım?

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 6
    Shares

Sevgilimin evlenme teklif edeceğini nasıl anlarım? Eğer kadınsanız ve uzun süredir devam eden ilişkinizden bir beklentiniz varsa, bu soru sizin aklınızı mutlaka zaman zaman karıştırıyordur. Erkekler ise genellikle evlilikten korkarlar ve ilişki sevgililik boyutunda sorunsuz ise o şekilde devam etmesini isterler. Sevgilim bana evlenme teklif edecek mi? diyen kadınlar arasında siz de yer alıyorsanız, her şeyin öncesinde şunu bilmelisiniz ki: ona bu konuda baskı yaparsanız iyice kaçırırsınız. Ama TR Radyo olarak sizlere ilerleyen bölümlerde, sevgilimin evlenme teklif edeceğini nasıl anlarım sorunuzun yanıtlarını aktaracağız. Ona sormadan da, sevgilim bana evlenme teklif edecek mi sorunuzun yanıtını kolay bir şekilde ve kendi kendinize alırsınız. İşte TR Radyo’dan size kurtarıcı niteliğinde bir cevap daha.

Sevgilimin Evlenme Teklif Edeceğini Nasıl Anlarım?

■ Harcamalarını Dikkatli Yapması: Günümüzde kadınlar bile çok özgürken, erkeklerin harcama konusunda özgürlüklerini bilmeyen yoktur. Tam da bu noktada, eğer sevgiliniz, eskiye oranla daha az harcama yapıyor, kendini almak istediği şeyler konusunda frenliyor; sizinle de para biriktirme hakkında düşüncelerini paylaşıyorsa, TR Radyo olarak müjdemizi isteriz. Muhtemelen evlenme teklifi yakın demektir.

■ Yaşam Alanını Değiştirmesi: Sevgiliniz yalnız, bekar evinde yaşıyorsa; ama artık o evi yetişkin insanların yaşayabileceği bir yer haline getirmeyi düşünüyorsa, muhtemelen artık evinin bekar evi olmasını istemiyordur. Ve bu da, sevgilim bana evlenme teklif edecek mi sorunuzun önemli yanıtları arasında yer alır.

■ Evlilik Hakkında Fikirleri Değiştiyse: Bir zaman öncesine kadar evlilikten korkan, düğünlerden nefret eden sevgiliniz artık size evlilik hakkında olumlu düşüncelerinden söz etmeye başladı ise ve düğünlere de gidiyorsa, muhtemelen yakın zaman içerisinde bir evlenme teklifi ile karşılaşacaksınız demektir.

■ Biz Demeye Başladıysa: Sevgiliniz önceden “Ben” diye konuşurken, şimdilerde bunun yerini “Biz” kelimesi ya da “İkimiz” aldıysa, sizinle paylaşacağı ortak hayatı kabullenmeye başlamış demektir. Sevgilimin evlenme teklif edeceğini nasıl anlarım sorusunun yanıtları arasında yer alan bu detayın çok önemli olduğunun altını TR Radyo olarak özenle çizelim. Ki bir ilişkiye başladıysanız zaten artık ben değil, biz olmanın zamanı gelmiş demektir.

■ Gergin Ama Heyecanlıysa: Bu noktada iyi ile kötü halin ayrımını yapmalısınız. Sevgilim bana evlenme teklif edecek mi dediğiniz adamın gerginliği, size olan sinirinden de kaynaklanabilir. Ama eğer böyle bir durum söz konusu değilse, işi ile ilgili sıkıntıları yoksa, size sürekli sizin hakkınızdaki güzel duygularından söz ediyor; ama aynı zamanda gergin ve bir o kadar da heyecanlı davranıyorsa, evlenme teklifine sayılı zamanlar kaldı demektir. Bu önemli karar öncesi gergin ya da heyecanlı olması da gayet doğal zaten değil mi?

■ Ailenizle İlgilenmesi: Eğer önceden ailenizle karşılaşmaktan çekinen adam artık ailenizle sık sık zaman geçirmek istiyor ve onların sorunlarıyla ilgileniyorsa, sizinle bir hayata hazır olmakla birlikte, gözbebeğiniz olan ailenizin de onayını almaya çalışıyor demektir. Yani yakın zamanda bir teklif, sonrasında da söz, nişan, düğün… gibi organizasyonlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

■ Yüzüğünüz Kaybolursa: TR Radyo olarak belirtmeliyiz ki: sevgilim bana evlenme teklif edecek mi sorunuzun en önemli yanıtlarından biridir bu. Parmağınızın ölçüsünü alabilmek ve size bir yüzükle evlenme teklifi etmek adına yüzüğünüz muhtemelen sevgiliniz tarafından ödünç alınmıştır. Tabi sizden habersiz 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*