Sevgilimle evde neler yapabiliriz diyen, TR Radyo‘nun değerli radyo dinleyicileri, bu soğuk ve yağmurlu ve bol karlı kış günlerinde aslında çok da haklılar. Sevgilimle evde başbaşa ne yapabiliriz diyen radyo dinleyicilerimize biraz sonra vereceğimiz öneriler, onların hem güzel vakit geçirmelerini sağlayacak; hem de ilişkilerinin bir adım güçlenmesine neden olacak. O halde hem TR Radyo dinleyelim; hem de sevgilimle evde neler yapabiliriz sorusunun yanıtlarını paylaşmaya başlayalım.

Sevgilimle Evde Başbaşa Ne Yapabiliriz?

■ Yemek Yapın: Yemek yapın dedik; ama radyo dinlerken birlikte yapacağınız bir makarna bile, birlikte yapıyor olmanız dolayısı ile size en güzel yemek gibi gelecek ve çok keyif verecektir. Bu nedenle önce ne yapacağınıza karar verin. Sonrasında da eğer eksik malzemeniz varsa alışverişe gidin. Ardından da hem TR Radyo dinleyip; hem de yemeğinizi birlikte yapın. Akşam, birlikte yaptığınız yemeği birlikte yemek ikinizin de çok hoşuna gidecektir.

■ Oyun Oynayın: Kadınlarla erkeklerin ayrı ayrı sevdiği, bir de her ikisinin sevdiği oyunlar vardır. Önce birbirinizin sevdiği oyunlardan zevk almaya çalışıp; sonrasında da ikinizin ortak sevdiği oyunları oynayın. Bu oyunlar arasında puzzle bile yer alabilir. Yani mutlaka birbirinize rakip olacağınız oyunları oynamak zorunda değilsiniz. Önemli olan, sevgilimle evde neler yapabiliriz sorunuzun yanıtlarını doğru ve keyifli şekilde bulabilmek.

■ Film İzleyin: Radyo dinlemekten vazgeçerseniz ve birlikte yaptığınız yemeği yerken daha farklı ne yapabileceğinizi düşünürseniz, bu sizin için, birlikte izlemekten keyif aldığınız bir film de olabilir. Kapatın tüm ışıkları. Oturun yan yana. Alın elinize tepsilerinizi. Sadece ikiniz varsınız zaten. Formalite bir sofra hazırlamanıza gerek yok. Olabildiğince rahat olabilirsiniz.

■ Fotoğraf & Video Çekin: Birlikte eski fotoğraflarınıza bakın ve videolarınızı izleyin. Bu fotoğraf ve videolar mutlaka birlikte çekildikleriniz olmak zorunda da değil; çocukluğunuza kadar inebilirsiniz. Sonrasında da, ilerde baktığınızda hatırlayabilmek adına yeni fotoğraf ve videolar çekin.

■ Şarkı Söyleyin: Sevdiğiniz bir dans müziği çalıp, hem ona eşlik edin; hem de evin boş bir alanında bu şarkı ile birlikte dans edin. Gördüğünüz gibi, sevgilimle evde neler yapabiliriz; ya da sevgilimle evde başbaşa ne yapabiliriz sorularınızın çok da keyifli yanıtları var. Size iyi eğlenceler dileriz.