Yeni Tanıştığım Bir Erkeği Nasıl Etkilerim?

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 2
    Shares

Yeni tanıştığım bir erkeği nasıl etkilerim ya da yeni tanıştığım bir kızı nasıl etkilerim sorularının yanıtlarını TR Radyo‘nun tüm kesintisiz canlı radyo dinleyicileri merak ediyor olmalı. Ve biliyor musunuz, yeni tanıştığınız karşı cinsi, ilk buluşmanızın ilk yedi saniyesi içerisinde etkileyebilir; size karşı olumlu düşünceler içerisine girmesini sağlayabilirsiniz. Peki sadece yedi saniye içerisinde TR Radyo kesintisiz canlı radyo dinleyicileri ne yapabilir ve karşı cinsi etkileyebilir? İşte yapabileceğiniz o kolay şeyler:

Yeni Tanıştığım Bir Erkeği Nasıl Etkilerim?

■ Göz teması kurarak ilk adımı atın. Sosyal iletişimin ilk kuralı olan göz teması, dürüstlük, açıklık ve özgüvenin sembolüdür. Fazla konuşmak yerine, işe göz teması kurarak başlarsanız, sizden daha çok hoşlanmasını sağlayabilirsiniz.

■ Gülümseyerek devam edin. Karşınızdaki insanda endorfin salgılanmasına neden olacak olan gülümsemeniz, onun, kendini iyi hissetmesini sağlayacaktır. Dolayısı ile sadece ilk buluşmada da değil, her buluştuğunuzda ona gülümseyin.

■ Yeni tanıştığım bir kızı nasıl etkilerim ya da yeni tanıştığım bir erkeği nasıl etkilerim sorusunun diğer yanıtı da, her ne kadar samimi de olsanız, sohbete merhaba diyerek başlamanızın gerekliliğidir. Bu pek çok buluşmada unutulur ve direk sohbete başlanır. Eğer siz onu sadece yedi saniye içerisinde etkilemek istiyorsanız, ona Merhaba demeyi unutmayın.

■ Kesintisiz canlı radyo dinlerken, açık sözlü olmanız gerektiği gerçeğini de aklınıza yazın. Sadece yeni tanıştığım bir erkeği nasıl etkilerim sorunuzun yanıtı olması adına değil, her zaman açık sözlü olun. Bu sırada vücut dilinizi de istediğiniz gibi kullanın ve karşınızdaki insanın sizin hakkınızda olumlu sinyaller alıp, olumlu düşünmesini sağlayın.

■ Size bir şey anlatırken onu dinleyin ve bunu da, ona doğru hafifçe eğilerek belli edin. Her insan, konuştuğunun dinlenmesini ister. Dolayısı ile anlattığı şeyin bitmesini bekleyip, sonrasında da konu hakkındaki düşüncelerinizi söyleyin ya da soracağınız şeyler varsa sorun. Ama kesinlikle sözünü kesmeyin.

■ Buluşmaya gittiğiniz ilk an, trafiğin çok yoğun olduğundan, havanın sıcak, ya da soğuk oluşundan, ortamın problemlerinden… bahsetmeyin. Etkilemek istediğiniz adam ya da kadının aklında sizin şikayetleriniz değil; siz kalacaksınız. Dolayısı ile pozitif yönlerinizi ona göstermeye odaklanın ki sizi iyi hatırlasın.

■ Yeni tanıştığım bir kızı nasıl etkilerim dediğiniz noktada, kendinizi çok gergin hisseder ve bu gibi zamanlarda da genellikle ona, olumlu yönlerinizi anlatmaya başlarsınız. Bu hatayı yapmayın. Etkilemek istediğiniz insanı tanımaya yönelik olarak sorularınızı ona sorun, sonra da biraz önce vermiş olduğumuz kuralı uygulayın; yani onu dinleyin. TR Radyo dinleyicileri, bu kurallara uyarak etkileyemeyeceğiniz kadın ya da adam yok unutmayın 🙂 Bol şans 🙂

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*