Site icon TR Radyo

En Çok Aldatan Burçlar 2021

En Çok Aldatan Burçlar 2021

En çok aldatan burçlar 2021 listesi, yapılan bir anketin sonuçlarına göre belirlendi. En çok hangi burç aldatır sorusuna her ne kadar Akrep ya da Boğa gibi yanıtlar bekliyor olsanız da bu bilgi sizin için yanlış diyebiliriz. Çünkü en çok aldatan burçlar sıralamasının birincisi Aslan burcu. Elbette ki karşınızdaki insan bir Aslan ise mutlaka sizi aldatmıştır ya da aldatacaktır gibi kesin yargılar kullanamayız. Ancak yine de bu ihtimali düşünmek gerekir. Bunun için de en çok hangi burç aldatır sorusunun yanıtının neden Aslan burcu olduğunu bilmek çok önemlidir. Peki ya diğer burçlar? İlerleyen bölümlerde sizlerle en çok aldatan burçlar sıralamasını paylaşacağız. Burçların aldatma nedenlerini bilirseniz, belki sizi aldatma ihtimallerini ortadan kaldırabilirsiniz.

En Çok Hangi Burç Aldatır?

■ Aslan: En çok aldatan burçlar 2021 listesinin tepesinde duran ve yukarıdan aşağıya bakan burç Aslan burcu… Neden mi? Çünkü Aslan burcu ilgi odağı olmayı çok sever. Onunla partneri ilgilenmiyorsa, mutlaka ilgilenecek bir partner bulmayı başarır. Dolayısı ile eğer bir Aslan burcu ile birlikteyseniz, onu olabildiğince övmelisiniz. Bu açıdan bakıldığında, en çok hangi burç aldatır listesinin en üstünde bulunan Aslan burcunun aldatma ya da aldatmaya meyil etme oranı %36’dır.

Koç: En çok hangi burç aldatır sorusunun Aslan burcunu takip eden ikinci yanıtı ise Koç’tur ve Koç burçlarının da %34’ü ya aldatır ya da aldatmaya çok fazla yaklaşır ama direkten dönebilirler. Bu durumun nedeni, Ateş grubu burçlar arasında yer alıyor olmalarından kaynaklanmaktadır. Dolayısı ile dürtüleri ile hareket eder, adımlarını düşünmeden atabilirler

İkizler: En çok hangi burç aldatır sorusunun üçüncü yanıtı olan İkizler burcunun aldatma ya da aldatmaya eğilimli olma oranı %31’dir. Çünkü İkizler burcu, adından da anlaşılacağı gibi iki kişiliktir. Boşuna çift karakterli oldukları da söylenmez. Partnerlerinin bu iki kişiyi de idare etmesi gerekir. Bununla birlikte yine de bu iki kişiden biri tek eşlilikten yana da olsa diğeri olmayabilir. Bununla birlikte çok sıkılgan bir kişiliğe sahip olan İkizler burcunun, gel geç ilişkiler tercih ettiklerini belirtmeden de geçmemeliyiz.

■ Yay: En çok hangi burç aldatır sorusunun yanıtlarından bir diğeri de Yay burcudur ve onlar da Koç burcu gibi Ateş grubudurlar. Dolayısı ile tıpkı Koç burcu gibi dürtüleri ile hareket eden Yay burcu aynı zamanda çok dışa dönük bir karaktere sahiptir. Birine bağlanıyorsa buna gerçekten değdiğini düşünmelidir. Aksi halde diğerinin daha iyi olduğunu düşünerek bir de onu denemek isteyebilir. Bu açıdan baktığımızda Yay burçlarının aldatma ya da aldatmaya meyil etme oranları %23’tür.

En Çok Aldatan Burçlar

■ Boğa: En çok aldatan burçlar 2021 listesinde beşinci sırada yer alan Boğa burcu bir toprak grubudur. Sadece %17’si aldatmış ya da aldatmaya meyil etmiştir. Çünkü onlar tek eşlilikten yanadırlar. Eğer bir Boğa burcu aldatıyorsa, bunun da sebebi zevkine düşkün olmasıdır. Bu zevk düşkünlüğü dolayısı ile iyi yemekleri, pahalı kıyafetleri severler. Aynı nedenden dolayı aldatabilirler de…

■ Yengeç.: En çok aldatan burçlar sıralamasında Yengeç burcunun altıncı olduğunu ve bir su grubu olan bu burcun sadece %13’lük bir oranının aldatabildiği ya da aldatmaya meyilli olduğu unutulmamalıdır. Çünkü duygusal ve şefkatli bir yapıya sahip olan Yengeç burcu bağlandığında tam bağlanır. Ve Peki ya bir Yengeç burcu aldatırsa neden aldatır? Eğer incindiyse, karşısındaki kişiye pençeleri ile saldırma yolunu seçen Yengeç burcu bunun için aldatmayı tercih edebilir.

■ Oğlak: En çok aldatan burçlar sıralamasında yer alan Oğlak burcunun aldatma ya da aldatmaya meyil etme yüzdesi sadece %11’dir. Ciddi ve bağımsız yapısı dolayısı ile kolay yuva kuramayan Oğlak burcu, kurduğu yuvaya tam anlamı ile bağlanır. Bununla birlikte işinde olduğu gibi ilişkilerinde de başarı odaklıdır. Hedeflediği başarısını elde edemezse daha iyi biri ile birlikte olma hakkını kullanabilir.

■ Akrep: En çok aldatan burçlar listesinde kendine %9 aldatma ya da aldatmaya meyil etme oranı ile yer bulmuş olan Akrep burcu, bir insanla birlikte olmakta zorlanırken, yeni biri ile onu aldatma ihtimalinin tek önemli nedeni kin duygusu ya da intikam hırsıdır. Eğer siz onu aldatmış iseniz onun da sizi aldatma olasılığı vardır.

■ Terazi: Zarif, diplomatik ve romantik olarak tanımlanabilen Terazi burcunun en çok aldatan burçlar listesindeki aldatma ya da aldatmaya meyil etme oranı %7. İlişki içerisinde bulunmayı seven Terazi burcu eğer aldatıyorsa bir düşünün: Kavga mı ettiniz? Bu kavga size her ne kadar basit de gelse onun için ayrılık anlamı taşıyor olabilir. Yani ilişkisinde kavga etmek istemeyecek kadar sadıktır Terazi burcu…

■ Başak: Başak burcu sadık ve pratiktir. En çok aldatan burçlar2021 listesinde sadece %6’lık aldatma ya da aldatmaya meyil etme oranı ile yer alırlar. Aldatma sebepleri mükemmeli aramaktır. Ancak aldatmayan ama sorun yaşayan %94’lük kısım ise terk etme yolunu tercih eder.

Exit mobile version