Koç Burcu 2022 Yorumu – İş – Para – Aşk – Evlilik – Sağlık

Koç bdoğum urcu 2022 yorumu hakkında pek çok bilgiyi ilerleyen bölümlerde sizlerle paylaşacağız. Ancak bu yılı size tek bir kelime ile tanımlamak istersek de fırsat yılınız olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle doğum tarihiniz 21 Mart – 1 Nisan arasında ise çok şanslısınız. Değilse yine şanslısınız. Neden?

Çünkü bu yıl Jüpiter burcunuzu tam iki sefer ziyaret edecek. Ve bu ziyaretler sizin burcunuzda sadece 12 yılda bir gerçekleşiyor. Ve Jüpiter fırsatlar ile ilerlemenin gezegeni. Yani bu yıl yeni fırsatlar karşınıza çıkacak ve size iyi gelecek bir girişimde bulunacaksınız diyebiliriz.

Peki Jüpiter Koç burcunu ne zaman ziyaret edecek? 11 Mayıs – 28Ekim tarihleri arasında, 21 Mart – 1 Nisan tarihleri arasında doğum günü olanları ziyaret edecek. Ancak 20Aralık itibari ile tüm Koç burcu mensupları için gelecek. Dolayısı ile fırsatları değerlendirmeniz gereken bir yıl içerisindesiniz.

11 Mayıs 2022’ye kadar olan dönemde ise biraz sabırlı olmalısınız. Bu dönemi girişimleriniz için bir hazırlık süreci olarak görün. Bazı şeyleri kabullenme veya akışına bırakmanız gerekebilir. Unutmayın. Jüpiter sizin burcunuzu 11Mayıs ve sonrasındaziyaret ediyor olacak. Peki hayatınızda hangi alanları etkileyecek?

Kişisel gelişim, eğitim, yabancılarla ilişkiler,yolculuklar… gibi alanlarda yeni şeyler keşfetmeniz, bu yıl Jüpiter sayesinde gerçekleşecek.

Koç Burcu 2022 Yorumu Bize Ne Haberler Veriyor?

Koç burcu 2022 yorumu geneline baktığımızda, Jüpiterin girişim etkisinin, özellikle 21 Mart – 1 Nisan arası doğanları etkileyeceğini belirttik. Doğum günübu tarihlerden sonra olanlar ise özellikle kariyerleri konusunda var olan pozisyonlarını korumaya odaklanacaklar. Fakat 15 – 19 Nisan tarihleri arasında doğanlar için biraz daha zorlu bir süreç.

Koç Burcu 2022 Yorumu
Koç Burcu 2022 Yorumu

Bu duruma neden olan ise Plüton gezegeni. 2007 yılından beri Koç burcu ziyaretlerini sürdüren bu gezegen artık son günlerini geçirmekte. Ancak yaşadığınız zorlu dönemin, sizin için güçlü bir yenilenme olacağını da unutmamalısınız. Fakat mutlaka zaman zaman dinlenmeye ve gevşemeye vakit ayırın.

30 Nisan 2022’de gerçekleşecek olan güneş tutulması, 25 Ekim’e kadar kazançlarınız, birikimleriniz ve para durumunuz üzerinde etkili olacak. Bu konularda daha yapıcı olacak, neler yapabileceğinizi gözden geçireceksiniz. Aynı zamanda eğitim ve yabancılarla iletişim konusunda da karşınıza yeni fırsatların çıkabileceği bir dönem.

25 Ekim’de gerçekleşecek güneş tutulması ise sizin için krizleri ve mücadele gerektiren konuları beraberinde getirebilir. Bu tarih sonrasında finansal konulara,yatırımlarınıza ve harcamalarınıza her zamankinden daha fazla özen göstermek durumunda kalabilirsiniz.

Koç Burcu 2022 İş

Koç burcu 2022 iş konusunda başarılı olacağı bir yıl olacak. Öncelikle 11 Mayıs’a kadar bazı belirsizlikler ve beklemeler yaşayabilirsiniz. Ancak bu durum umudunuzu kırmasın. Çünkü asıl fırsatlar karşınıza 11 Mayıs sonrasında çıkacak. Akademik konularda kendinizi geliştirecek, farklı eğitim alanlarına yönelebileceksiniz.

Koç Burcu 2022 İş
Koç Burcu 2022 İş

Her ne olursa olsun kendinize güveniniz oldukça yüksek olacak. Bu da size Jüpiter’in armağanı. Sadece 12yılda bir olması dolayısı ile çok iyi değerlendirmeniz gereken bir dönem. Siz tüm cesaretinizi toplar ve kendinizi ortaya koyarsanız, sizi başarıdan alıkoyacak bir neden yok.

Koç burcu 2022 iş alanında gruplar, sosyal çalışmalar ve ortak projeler ile de adından söz ettirebilir. Bu yıl sadece 15 – 19 Nisan tarihleri arasında doğanlar için daha fazla mücadele gerektirecek. Onların da yıl sonunda güçlü bir yenilenme içerisine gireceklerinden söz etmeden geçmemeliyiz.

Koç Burcu 2022 Para

Koç burcu 2022 para yorumu yaparken, 24 Ocak – 6 Mart arasında iş konusunda hızlı ve hırslı ancak planlı olmanız gerektiğini söyleyebiliriz. Çünkü bu dönemde rekabet daha yüksek olacak. Yükümlülükleriniz artabilir ve beklenmedik durumlarla da karşılaşabilirsiniz.

6 Mart – 15 Nisan tarihleri arasında iş konusunda beklentilerinizi değiştirmeniz gereken bir dönem içerisinde olabilirsiniz. Ve bu dönem sadece kendiniz için değil, başkaları için de bir şeyler yapmanız gerekebilir. Gruplara liderlik etmek durumunda olmanız gerekse de dengeli tavırlar sergilemelisiniz.

15 Nisan – 25 Mayıs tarihleri arasında dikkatli olmalısınız. Gizli düşmanlıkların ya da elde olmayan nedenlerin huzurunuzu bozabileceği bir dönem. Bu dönemde belirsizlikler de artabilir. Ancak iyice hesap yapmadan risk almaktan kesinlikle kaçınmalısınız.

 

25 Mayıs – 5 Temmuz tarihleri arası ise sizin için çok önemli. Sadece kendinizi yönetmekle kalmayacak, diğer insanları da harekete geçireceksiniz. Olayları çok daha kolay yöneteceksiniz. Ancak bu süreçte cesarete, her zamankinden daha çok ihtiyacınız var.

Koç burcu 2022 para yorumu, özellikle 5 Temmuz – 20 Ağustos tarihleri arasına dikkat çekiyor. Ve diyor ki: masraflarınızı kontrol altına almalısınız. Çünkü harcamalarınızın artacağı bir dönem. Yatırımlarınız için ekstra çaba göstermeniz gerekebilir.

Koç Burcu 2022 Kariyer

Koç burcu 2022 kariyer yorumu bize 20 Ağustos’tan sonrası çin dikkatli olmayı öneriyor. Kardeşler ve yakın çevrede tartışmaların söz konusu olduğu bu dönemde, diyaloglarda ve görüşmelerde odaklı, aynı zamanda da hırslı olmanız gerekebilir.

30Ekim’den sonra ise çok daha bilinçl olmalısınız. Çünkü bu dönemde gerilemeler, gecikmeler ve hatta iptaller söz konusu olabilir. Bu duruma neden olan da Mars retro hareketi olacaktır. Bu süreçte eksik olan ne varsa tamamlamaya çalışın. Ancak yeni girişimlerden uzak durun.

 

Koç Burcu 2022 Aşk

Koç burcu 2022 aşk yorumunu baz aldığımızda, yine 11 Mayıs itibari ile özgüveninizin arttığını söyleyebiliriz. Bu durum özellikle belirli zamanlarda ilişkilerinizi daha hızlı ve heyecanlı yaşamanıza neden olabilir. 25 Mayıs – 5Temmuz tarihleri arasında daha cesur davranışlar sergileyebilirsiniz. Fakat sabırsız ve öfkeli de olmamalısınız.

Koç Burcu 2022 Aşk
Koç Burcu 2022 Aşk

29 Ocak 2022’ye kadar nişan, evlilik ya da yeni ilişki kararları da almamalısınız. Çünkü aşkın gezegeni Venüs bu tarihe kadar retro. Yani yeni başlangıçlarınız istediğiniz kadar mutlu devam etmeyebilir. Peki sizin için başta aşk olmak üzere diğer ilişkilerinizin güçlü olacağı tarihler?

5 Nisan – 28 Mayıs
23 Haziran – 18 Temmuz
11 Ağustos – 5 Eylül
29 Eylül – 23 Ekim
16 Kasım – 10 Aralık

Koç Burcu 2022 Sağlık

Koç burcu 2022 sağlık yorumu bize güzel gelişmelerden haberler veriyor. Özellikle 11 Mayıs’a kadar yaşayacağınız bazı kabullenmeler, psikolojik açıdan rahatlamanıza neden olacak.

Koç Burcu 2022 Sağlık
Koç Burcu 2022 Sağlık

Bu durum 11 Mayıs’tan sonra bazı rahatsızlıklarınızı daha kolay atlatmanıza neden olacak. Çünkü aynı süreçte bedensel konulara da önem verecek ve daha fazla hareket edeceksiniz. Stresten uzak durmak ve iyimserliğin de hastalıklar üzerindeki olumlu etkisini kesinlikle yadırgamayın.

 

24 Ocak – 6 Mart tarihleri arasında kazalardan kendinizi korumaya özen gösterin. Aşırı yüklenmelerin yaratabileceği sağlık sorunlarından kendinizi korumanız önem arz ediyor. Özellikle 15 – 19 Nisan tarihleri arasında doğmuşsanız, sağlığınıza her zamankinden daha çok dikkat etmelisiniz.

Radyo dinle, sağlığını, psikolojini ve hayatını iyileştir. Bunu Android radyo uygulaması ile yapabileceğin gibi kesintisiz radyo dinleme programını da bilgisayarına indirebilirsin. Biliyorsun ki müzik ruhun gıdası. TR adyo sana online radyo dinle olanağı sunuyor Koç burcu. Mutlu yıllar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*