Sam 2 key şifresi nasıl girilir sorusunun yanıtını pek çok kullanıcı bilmemektedir. Sam 2 ayarları hakkında yeterince bilgi sahibi olmayan arkadaşlarımızın bilgisayarlarına TeamViewer isimli uzaktan bağlanma programı ile bağlanarak, ayarlarını yapıyoruz. Ancak her yayıncı ile iletişimde olmamız söz konusu olmadığı için, Sam 2 key şifresi bilgilerini buradan paylaşmak istedik. Peki Sam 2 key şifresini girmezseniz ne olur?

Sam 2 ayarlarını yaparken, eğer Sam 2 key şifresini girmezseniz, yayıjn yaparken çaldığınız şarkı yarıda kesilir ve Sam 2 kendi reklamını yapmaya başlar. Ya da tuhaf efektler duyabilirsiniz. Elbette bu sesler dinleyicilerinize de ulaşır. Kısacası, yayınınız, Sam 2 key şifresi girmediğiniz, Sam 2 ayarlarını eksik yaptığınız için sabote olur. Bu şifreyi girdiğinizde, programın tüm kullanım haklarına sahip olmuş olursunuz. Ve sizlere şunu daha önce de belirtmiş ve demiştik ki: Sam’in her ne kadar yeni sürümleri çıkmış da olsa, Sam 2 efsane DJ programıdır. İşletim tamamen uyumlu şekilde çalışır; hata vermez. O halde hemen Sam 2 key şifresi nasıl girilir sorusunun yanıtlarını sizlerle paylaşmaya başlayalım.

Sam 2 Key Şifresi Nasıl Girilir?

Sam 2 ayarlarını yaparken, Sam 2 key şifresini girmeniz de hiç zor olmayacaktır. Bunun için izlemeniz gereken adımları sırası ile sizlerle paylaşalım:

■ Sam 2’yi açtığınızda, programın en üstünde değil, bunun hemen altında büyük bir üst menü göreceksiniz. Bu menüde, Desktop C ile Hide’nin arasında bulunan Config’e tıklayın.
■ Şimdi karşınıza yeni bir pencere çıktı ve bu pencerenin de bir yan menüsü var; sol tarafta bulunuyor. Bu menünün en altında Registration Key isimli bir buton bulunuyor. Bu butona tıklayın.
■ Ortada Registration Key yazan yerin altında yan yana dört tane kutucuk bulunuyor. Bu kutucukların ilkine tıklayın ve bir alt satırda belirtmiş olduğumuz kodun tamamını kppyalayıp o kutucuğa yapıştırın. Dağılım kendiliğinden gerçekleşecektir. Kopyalayıp yapıştırmanız gereken Sam 2 key şifresi:
79N5VUJ23368FUPY8BDU
■ Şimdi, kutucukların sağında bulunan anahtar işaretine tıklayın.
■ Karşınıza küçücük bir pencere çıkacak. Orada Ok tıklayın.
■ Kutucukların altında yer alan Registration İnformation kısmında, altta yer alan Type’nin yan tarafında Registered yazısını gördüğünüzde, Sam 2 ayarlarını tamamlamış, Sam 2 key şifresini girmiş olacaksınız. En altta yer alan Ok butonuna basın ve pencereyi bu şekilde kapattığınızda, işlemi tamamen bitirmiş olacaksınız.