Sam 2 Windows 10 Hataları Ve Çözümü

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
 • 3
  Shares

Sam 2‘nin, kesintisiz canlı radyo dinlemek isteyenlere yapılacak olan yayını en kaliteli şekilde aktardığını bugüne kadar TR Radyo‘da sizlere sürekli olarak belirttik. Ancak pek çok kişi, Sam 2 Windows 10 açılmıyor şeklinde, Sam 2 Windows 10 hataları ile karşılaşıyor. Aynı sorunu yakın zamanda biz de MatraX arkadaşımızla birlikte yaşadık. Karşılaştığımız hatalardan ileride söz edip, sonrasında da SAM Broadcaster Pro hakkında bilgiler aktaracağız. Windows 10 ile SAM Broadcaster Pro kullanımını rahatlıkla gerçekleştirebileceksiniz çünkü.

Sam 2 Windows 10 hatalarının olduğunu bildiğim için, kendi adıma kullanmakta olduğum Windows 7 işletim sistemi yüklü olan bilgisayarımı yenileyemiyorum. Çünkü FreeDoSs olmadığı sürece, alınacak olan her bilgisayarın içerisinde artık Windows 10 yüklü. Ancak yayıncılığa bir süre ara vermiş olan MatraX arkadaşımız bilgisayarını kısa süre önce değiştirip, sonrasında da TR Radyo ekibine katıldı. Dolayısı ile yayın yapmak için bilgisayarına Sam 2 yükledi ve Sam 2 Windows 10 açılmıyor hatasını almadan önce, belki de Sam 2 Windows 10 hatalarının tamamı ile karşılaştı. Elimden geldiğince ayarlarına ben de yardımcı olmak istedim; ancak Windows 10, Sam 2’yi, tüm ayarları tam da olsa bir yerde çalıştırmıyor.

Peki biz Sam 2 Windows 10 hatalarının hangileri ile karşılaştık ve sonrasında ne yaptık? Aslında olabilecek tüm hatalarla karşılaştık:
-Mikrofon kapalı olduğu halde ses yayına aktarıldı.
-Müzikler Sam 2’de sorunsuz çalmasına ve duyabilmemize rağmen müzik sesi yayına gitmedi
-Mikrofon ses ayarları sonuna kadar açık ve her şey normal olmasına rağmen ses yayına az gitti
-Yayın almadı
…Unuttuğum Sam 2 Windows 10 hatalarını da MatraX konu altına yorum olarak ekleyecektir; tüm sorunları yaşayan ve stresine giren kendisi oldu çünkü.

Tüm ayarları defalarca kontrol ettik; Sam 2 Windows 10’a defalarca kuruldu; ama her seferinde farklı Sam 2 Windows 10 hataları ile karşılaştık. Bunun üzerine Windows 10’dan Windows 7’ye geçmek istedi MatraX ama bilgisayar bunu kabul etmedi; Windows 8’i de kabul etmedi… Bir de bilgisayarına boşu boşuna defalarca format atmak zorunda kaldı… Hem de defalarca… İşte bunları bildiğim için ben Windows 10’a geçmeyi asla düşünmedim; zorunluluk olana kadar da düşünmeyeceğim sanırım.

Peki Sam 2 Windows 10 açılmıyor diyorsanız siz ne yapmalısınız? İşte tam da bu noktada, Sam’in en son sürümü olan SAM Broadcaster Pro’yu kullanmanızı öneriyorum. En iyi Sam sürümünün Sam 2 olduğunu biliyor, ama kullanamıyorsak, hiç olmazsa son sürümünü kullanalım Sam’in de güncel olalım değil mi? O halde siz SAM Broadcaster Pro’yu yükleyin; sonrasında bizim sitemiz içerisinde aktardığımız SAM Broadcaster Pro ayarlarını sırası ile programınıza uygulayın. Kesintisiz canlı radyo dinlemek isteyenlere SAM Broadcaster Pro ile de pek tabi çok kaliteli yayınlar aktarabilirsiniz. Bizimkisi alışkanlık. Yeni başlayan arkadaşlarımız direkt olarak SAM Broadcaster Pro ile de başlayabilirler.

4 yorum

 1. evet arkadaşlar Almina’nında dediği gibi Windows 10 işletim sistemi kullananlarda
  SAM 2 Broadcaster kurduklarında 2 gün sonra microfon veya müzik yayınlarında sorunlar yaşanıyor müzik çalmaya devam ederken mikrofonunuz kapalı olduğu halde müzik çalarken yayına sesinizde gidiyor ve daha bir kaç sorunla daha karşılaştık bunun için Windows 10 kullanıcılarına SAM 5 Broadcaster veya SAM.Broadcaster pro kullanmalarını tavsiye ediyoruz SAM.Broadcaster pro dosyasını burdan sizlerle paylaşıcaz yükleyip sorun yaşayan olursa bizlerle burdan paylaşabilirler bizler elimizden geldiğince destek oluruz. saygılarımla

  Gözünüzü bizden ayırmayın

  https://www.trradyo.com

 2. merhaba arkadaşlar sam2dj programı 2 ve3 şarkar sonrası devamlı eror veriyor windows10 olmadı windows 8 kurduk olmdı windows 7 kurduk yine olmadı leptop yeni aldık kafayı yiyecem bilgisi olan arkadaşlarımız benimle iletişime gecermi leptoptansa ne yapabiliriz erdem

  • Erdem merhaba.
   SAM 2, Windows 10 vve Windows 8’de hata verse bile dediğiniz hatayı Windows 7’de vermez. Hatta SAM 2, Windows 7’de pek hata vermez.
   Ya Seial şifresini yanlış giriyorsun ki muhtemelen öyledir; ya da hatalı bozuk bir SAM 2 kurmaya çalışıyorsun.
   Yayın aldığın radyodan aslında bilgisayarına bağlanıp du sorunu çözebilmeleri gerek.
   Ayrıca, cep numarası yayınlama şansınmız yok maalesef. Yanıtları buradan görebilirsin.
   İyi çalışmalar.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*