Aslı Maj, Vazgeç Benden isimli yeni single çalışması ile 29 Kasım 2019 Cuma akşamı 21:00’da TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu‘nun canlı bağlantı konuğu olacak. Almina ve Aslı Maj’ın gerçekleştireceği keyifli sohbete TR Radyo dinleyicileri de canlı canlı tanıklık edecek. Bu buluşmaya siz de davetlisiniz!

21 Mart doğumlu olan ve ilkokula 5 yaşında başlayan Aslı Maj, Of Aman Nalan ve Eda & Metin Özülkü gibi pek çok ünlü isme back vokal yapmış, çok başarılı isimlerin albüm çalışmalarında onlara gerek kendi sesi, gerek çalmış olduğu enstrümanlarla eşlik etmiştir. Beste yapan ve sayısı 100’ü aşan çalışmaları bulunan başarılı ismin kemençe çaldığı ve seslendirdiği pek çok şarkısı bulunduğunu belirtmeden geçmeyelim.

2010 yılında vizyona giren ve başrollerini Arzu Yanardağ ile Aydoğan Temel’in paylaştığı Komik Bir Aşk Hikayesi isimli filmde duyabileceğiniz Kal isimli şarkı Aslı Maj’a aittir. İlk single’ini 2017 yılında, Denizler Gibi adı ile aynı ismi taşıyan şarkısı ve Hadi isimli çalışmasından oluşan iki şarkı ile çıkarmıştır. Herneyse Yaşandı, Gitme Kalbimden, Bomba… sanatçının diğer bazı şarkıları olarak sayılabilir.

Aslı Maj hakkında tüm bu bilgiler ve çok daha fazlasını, her hafta yayınlarında farklı bir konuğu ağırlayan Almina iLe Nazar Boncuğu programında, 29 Kasım 2019 akşamı 21:00 itibari ile bulabileceksiniz. Sizler için hazırlamış olduğumuz diğer sürprizlerimizi de kaçırmak istemiyorsanız, alarmlarınızı 29 Kasım 2019 Cuma 21:00’a, radyolarınızı ise TR Radyo’ya ayarlayın.