Aslı Maj, 29 Mayıs 2021 Cumartesi akşamı 21:00’da TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu’na canlı bağlantı konuğu olacak. Kendisi ile daha önce de keyifli programlar yaptığımız Aslı Maj‘ın bu sefer Rüzgar isimli şarkısı hakkında detaylı bir sohbet gerçekleştireceğiz.

Aslı Maj Kimdir?

5 yaşında ilkokula başlayan ve 21 Mart’ın doğum günü olduğunu söyleyebileceğimiz Aslı Maj, daha önce Eda Metin Özülkü ve Of Aman Nalan gibi pek çok ünlü isme gerek sesi, gerekse de çaldığı enstrümanlarla back vokal yapmış başarılı bir isimdir.

Elinde 100’den fazla bestesi bulunan ve bu anlamda kendi seslendirdiği pek çok şarkısı olan Aslı Maj kemençe çalmaktadır.

2010 yılında vizyona giren Komik Bir Aşk Hikayesi isimli, başrollerini Aydoğan Temel ile Arzu Yanardağ’ın paylaştığı filmde yer alan Kal isimli şarkı Aslı Maj’a aittir.

2017 yılında Denizler Gibi adı ile ilk single’ını çıkartan Aslı Maj’ın Bu single çalışması içerisinde Hadi isimli şarkısı da yer almaktadır. Sanatçı sonrasında da pek çok şarkıya imza atmış; Düğün isimli şarkısını Gülay ile düet yaparak seslendirmiştir. Son olarak ise Rüzgar isimli şarkısı 21 Mayıs 2021’de tüm dijital platformlarda yerini almış bulunmaktadır.

Aslı Maj : Rüzgar

Aslı Maj, Rüzgar isimli şarkısını bağımsız bir şekilde, 21 Mayıs 2021 itibari ile tüm dijital platformlarda yayınlatarak müzik severlerin beğenisine sunmuştur. Diğer pek çok şarkıda olduğu gibi Rüzgar’ın da söz, müzik ve düzenlemesi sanatçının kendisine ait.

Pandemi döneminde de durmak bilmeden çalışmalarına devam eden Aslı Maj’ın yurt içi ve yurt dışındaki stüdyo çalışmaları devam etmekte. Tüm bunları ve çok daha fazlasını 29  Mayıs 2021 Cumartesi akşamı 21:00’da TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu’nda konuşacağız. Bu keyifli sohbeti sakın kaçırmayın.