Atakan Ateş TR Radyo’ya Konuk Oluyor

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Atakan Ateş, Hiç Bir Şey Eskisi Gibi Olmayacak isimli yeni çalışması ile 18 Mayıs 2020 Pazartesi akşamı 21:00’da TR Radyo‘da Almina iLe Nazar Boncuğu programına katılacak ve radyo dinlemeyi seven gönül dostları ile buluşacak.

Müzik piyasasına, 2014 yılında çıkarmış olduğu, Büyüdüm İşte isimli albümü ile giriş yapan Atakan Ateş, bu albümde,
■ Alem Bir Hoş
■ Büyüdüm İşte
■ Cehennem

■ Eziyorsun Beni
■ Sen
isimli şarkılara yer verdi.

2017 yılında, Meriç Demir ile birlikte, Unutmak İsteyenler Hastanesi isimli şarkının single’ine imza atan Atakan Ateş, son olarak ise içerisinde bulunduğumuz 2020 yılının Şubat ayında Hiç Bir Şey Eskisi gibi olmayacak isimli, sözü ve müziği kendisine ait olan şarkının single’ine imza attı.

Atakan Ateş, TR Radyo’nun radyo dinlemeyi seven dostları ile Almina iLe Nazar Boncuğu isimli programda buluşmaya hazırlanıyor. 18 Mayıs 2020 Pazartesi akşamı 20:00 – 22:00 saatleri arasında yayınlanacak olan Almina iLe Nazar Boncuğu programına, 21:00 itibari ile Atakan Ateş de dahil olacak.

Her Pazartesi ve Salı, 20:00 – 22:00 saatleri arasında TR Radyo’da farklı bir sanatçı konuğa yer veren Almina iLe Nazar Boncuğu, radyo dinleyicilerine Atakan Ateş ile birlikte keyifli bir sohbetin kapılarını aralayacak Sanatçı ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi canlı yayında, Canlı Sohbet butonuna tıklayarak kendisine sorabilme şansına sahip olacaksınız. Radyo dinlerken bu keyifli sohbeti sakın kaçırmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*