Aygün Karadoğan, 2000’li yılların başlarından itibaren müzik dünyasının otoriteleri tarafından beğenilen bir isim olmasının yanında, son çalışması Tükeneceğiz ile 17 Nisan Cumartesi akşamı 23:00’da TR Radyo’da Savaş’la Savaş Zamanı‘nın canlı bağlantı konuğu olacak. Kadife sesli sanatçı olarak da anılan Aygün Karadoğan kimdir sorusunun yanıtlarını, kendi ağzından TR Radyo’da, Savaş Zamanı’nda dinleme şansına sahip olacaksınız. Ancak biz öncesinde sizlere biraz Aygün Karadoğan hakkında bilgilerden söz edelim.

Aygün Karadoğan Kimdir?

Önce Döndüm Deliye, ardından da Sezen Aksu’ya ait olan Tükeneceğiz isimli şarkıları ile müzik dünyasına giren ve ortalığı kasıp kavuran Aygün Karadoğan, biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi müzik dünyasının otoriteleri arasında yer alan Adnan Şenses, Müslüm Gürses, Gönül Yazar ve Kayahan gibi ünlü isimlerin beğenisini kazanmış; adından Kadife sesli sanatçı olarak söz ettirmeyi başarmıştır.

2000’li yılların başında Savaş Ay’la A Takımı programına katılan ve burada oldukça beğenilen Aygün Karadoğan, günümüzde YouTube üzerinden paylaştığı şarkılarla büyük beğeni topluyor. Amatör ruhla profesyonel şarkılar yapmayı hedeflediğini dile getiren Aygün Karadoğan’ın bu yolda emin adımlarla ilerlediği zaten yaptığı şarkılarda açıkça görülebiliyor.

Aygün Karadoğan, Türk Sanat Müziği eğitimi almış olduğu gibi müziğe gönül veren bir isim olarak karşımıza çıksa da, aynı zamanda profesyonel bir iş adamı ve müziği hobi olarak yapıyor. Sosyal sorumluluk projelerine ve hayır kurumlarına yardım amaçlı konserler vermek istediğini belirten Aygün Karadoğan hayranlarına, onları yeni sürprizlerin beklediğini dile getirmeden de geçmiyor.

Aygün Karadoğan kimdir, yeni projeleri nelerdir… gibi çok sayıda sorunun yanıtı ve canlı şarkılar, 17 Nisan 2021 Cumartesi akşamı 23:00’da TR Radyo’da Savaş’la Savaş Zamanı’nda olacak. Bu keyifli sohbeti sakın kaçırmayın.