Ayhan Aydın, 18 Mayıs 2021 Salı akşamı 21:00’da TR Radyo’da, Savaş’la Savaş Zamanı programına canlı bağlantı konuğu olarak katılıyor. Ayhan Aydın kimdir, Ayhan Aydın şarkıları nelerdir gibi soruların yanıtlarını bu keyifli sohbette alabileceksiniz. Ancak program öncesinde sanatçı hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler için Ayhan Aydın’ı kısaca tanıyalım…

Ayhan Aydın Kimdir?

Kendi bestelerini yapan Ayhan Aydın, müzik dünyasına dahil olmak ve sesini müzik severlere duyurmak adına ilk olarak Unkapanı’nda pek çok görüşme yapmış; ancak yaptığı bu görüşmelerden istediği sonucu bir türlü alamamış isimlerden bir tanesi.

Ardından O Ses Türkiye elemelerine katılan Ayhan Aydın, elemelerden geçmiş olmasına karşın, jüri üyelerinin takımlarında yer kalmaması dolayısı ile bir sonraki sene yarışmaya katılma umuduyla buradan da ayrılmıştır.

Ancak sonrasında, Rafet El Roman’ın genç yetenekleri desteklemek ve onu müzik severlere tanıtmak adına hazırladığı Nakarat Show programına katılan Ayhan Aydın, kendisine burada istediği yeri bulmuş; hem bestelerini hem de sesini Rafet El Roman başta olmak üzere tüm müzik severlere duyurmayı başarmıştır.

Ayhan Aydın Şarkıları

Nakarat Show programında keşfi Rafet El Roman tarafından yapılan Ayhan Aydın, Bir Ayrılık Hikayesi isimli ilk single çalışması ile müzik severlerin karşısına çıkıyor. Sanatçının kendi bestesi olan Bir Ayrılık Hikayesi, önümüzdeki günlerin en sevilerek dinlenen şarkılarına aday olarak gösteriliyor.

Gerek müziğe olan yeteneği ve gerekse de farklı ses rengi ile müzik dünyasında başarılı ve kalıcı isimler arasında yer alacağı düşünülen Ayhan Aydın’dan, tüm bunların çok daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, 18 Mayıs 2021 Salı akşamı saatleriniz 21:00’ı gösterdiğinde Savaş’la Savaş Zamanı’nı, dolayısı ile de TR Radyo’yu dinlemek. Keyifli dinlemeler.