Beren Yeşilırmak, 15 Kasım 2019 Cuma akşamı 21:00’da TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu‘nun konuğu olacak. Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nde yer alan en küçük oyuncu olarak adından son zamanlarda çok sık söz ettiren ve sosyal medyayı sallayan Beren Yeşilırmak, küçük yaşta elde ettiği başarının öyküsünü TR Radyo dinleyicileri ile paylaşacak.

Pek çok aile günümüzde çocuklarını bale, basketbol, voleybol… gibi alanlara yönlendiriyor, ancak bu çocuklar arasından daha çok yetenekli olanlar ve ailesinin desteğini sonuna kadar alanlar başarılı olup yükselme şansını elde edebiliyor. Beren Yeşilırmak da bu şanslı çocuklar arasında yer alıyor. Mersin’den başlayıp İstanbul’da devam eden başarı öyküsünde aile desteğinin ne kadar önemli olduğunu, en iyi şekli ile görebilme şansına sahip olacaksınız.

Küçük yaşında elde ettiği başarılar hakkında bilgi sahibi olabileceğiniz Beren Yeşilırmak’ı yakından tanıyacak ve kendisi ile ilgili merak ettiğiniz pek çok şeyi öğrenme şansına sahip olacaksınız.

Yayınlarında her hafta farklı bir ismi ve farklı ilgi alanlarından kişileri ağırlayan Almina iLe Nazar Boncuğu’nu dinleyerek bu hafta, voleybola nasıl giriş yapılarak başarılı olunacağını en canlı örneğinden dinleme şansını elde edebileceksiniz. Bu nedenle 15 Kasım 2019 Cuma akşamı 21:00’da TR Radyo’da, Almina iLe Nazar Boncuğu’na davetlisiniz.