Beste Tolgay Yeniden TR Radyo’da!

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Beste Tolgay, 9 Temmuz 2020 Perşembe akşamı 21:00’da, Almina iLe Nazar Boncuğu programına bir kez daha katılarak, TR Radyo‘nun canlı bağlantı konuğu oluyor. Her Pazartesi ve Salı TR Radyo’da 20:00 – 22:00 saatleri arasında yayında olan Almina iLe Nazar Boncuğu, Beste Tolgay’ın 9 Temmuz 2020 Perşembe günü yayınlanacak olan Özür isimli şarkısı ile birlikte bir farklılık yaparak Perşembe günü de yayında olacak.

23 Haziran 2020 Salı günü Almina iLe Nazar Boncuğu canlı bağlantı konuğu olan Beste Tolgay ve Almina’nın sohbeti çok keyifli geçmiş, ikili, yayın sonuna geldiklerinde zamanın nasıl geçtiğine inanamamışlardı. Almina’nın Beste Tolgay’a soracağı daha pek çok soru vardı. Ve bununla birlikte Beste Tolgay, Özür isimli yeni şarkısının müjdesini vererek 9 Temmuz 2020 Perşembe günü yayınlanacağını ve aynı gün bu şarkı ile Almina iLe Nazar Boncuğu programına yeniden konuk olabileceğinin sözünü vermişti.

Bu nedenle Almina, sadece bu hafta olmak kaydı ile yayın günlerine 1 gün daha ekledi ve Beste Tolgay ile geçirilecek keyifli dakikaların sözünü veriyor TR Radyo dinleyenlerine. Bu keyifli buluşmaya siz de dahil olmak ister ve sanatçıya sorularınızı yöneltmek isterseniz, 9 Temmuz 2020 Perşembe akşamı 20:00 – 22:00 saatleri arasında yayınlanacak olan Almina iLe Nazar Boncuğu’nu sakın kaçırmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*