Çağrı Keskin TR Radyo’ya Konuk Oluyor

Çağrı Keskin, 25 Temmuz 2021 Pazar akşamı 21:00’da TR Radyo‘da Almina iLe Nazar Boncuğu programının canlı bağlantı konuğu olacak. Uzun yıllar boyunca pek çok sanatçıya vokalistlik yapan ve solistlik ile de müzik yaşamındaki varlığını yıllarca sürdüren Çağrı Keskin’in ilk projesi Yedi Cüceler. Ve kendisine destek Herkesin öncesinde Metin Arolat’tan geliyor…

Çağrı Keskin – Yedi Cüceler

Yedi Cüceler şarkısının sözü, müziği ve düzenlemesi Çağrı Keskin’in kendisine ait iken, sanatçı şarkının klibi için Metin Arolat ile çalıştı. Bildiğimiz gibi Metin Arolat hem başarılı bir şarkıcı hem de akıllara kazınmış olan video kliplerin yönetmenliğini üstlenen isim. Ve Çağrı Keskin – Yedi Cüceler şarkısının da klip yönetmenliğini üstlendi.

Çağrı Keskin, Metin Arolat’ın yanında vokalist olarak bulunmuş olup, sonrasında gerçekleştirmiş olduğu Yedi Cüceler projesi ile bir hayalini gerçekleştirdiğini belirtti.

Yedi Cüceler şarkısında kendisini, Pamuk Prenses’i uyandıran prens olarak hayal ettiğini de belirten Çağrı Keskin, hikayenin sonunun bu sefer farklı olduğunu da eklemeden geçmedi.

Yedi Cüceler şarkısı, pek çok kişiye ulaşmayı hedeflerken, yeni nesil dinamik müzik soundu ile hazırlandı ve eğlenceli klibi ile müzik listelerinden dinleyenlerine göz kırpmaya başladı.

Çağrı Keskin hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri ve çok daha fazlasını, 25Temmuz 2021 Pazar akşamı 21:00’da TR Radyo’da yayınlanacak olan Almina iLe Nazar Boncuğu programında bulabileceksiniz. Bu keyifli sohbeti sakın kaçırmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*