Cem Arslan TR Radyo’ya Konuk Oluyor

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Cem Arslan, 26 Mayıs 2020 Salı akşamı 21:00’da TR Radyo‘da Almina iLe Nazar Boncuğuprogramının canlı bağlantı konuğu olacak. Her Pazartesi ve Salı akşamı 20:00 – 22:00 saatleri arasında TR Radyo’da yayınlanan Almina iLe Nazar Boncuğu, bir ünlü konuğu ağırlıyor. 26 Mayıs 2020 Salı akşamının ünlü ismi ise ikinci çalışması Yalnızlık Kaderim ile Cem Arslan oluyor.

2018 yılında yapmış olduğu Yanıyorum Alev Alev isimli şarkı ile müzik listelerini alt üst eden Cem Arslan, 2020 yılında ise söz ve müziğini kendisinin yaptığı; aranjede ise Doğu Kılıç imzasını görmekte olduğumuz Yalnızlık Kaderim isimli şarkısı ile hayranlarının karşısına çıktı. Şarkının klibi Enes Bilal Taşçı yönetmenliğinde çekilirken, kamera asistanlığı ise Enes Aydın tarafından üstlenildi.

Sosyal medyada büyük beğeni toplayan ve YouTube Netd kanalında yayınlandığı an itibari ile önemli bir kitleye ulaşan Cem Arslan, Yalnızlık Kaderim isimli şarkısı için aldığı olumlu geri dönüşlerden yana oldukça mutlu. Verdiği emeğin karşılığını almanın kendisini mutlu ettiğini ifade eden ünlü isim, bu başarının tüm ekibin başarısı olduğunu söyleyerek bu yolu sonuna kadar birlikte yürüyeceklerini belirtiyor.

Amasya’da doğan ve 9 yaşında oradan ayrılan Cem Arslan 30 yaşında. Gelen sesleri takip ederek kendisini bir sokak düğününün ortasında bulan Cem Arslan, bu sırada hayatında hiç görmediği enstrümanları görüp, orkestraya aşık olmuş ve sonrasında da ortanca abisi ile birlikte para biriktirerek müzik aletleri almıştır. Ve aslında ünlü sanatçı, maddi yetersizlikler dolayısı ile eğitim hayatına ara verip, bir üretim firmasında çalışmaya başlamış durumdadır. Ama müziğe olan aşkı hiç bir şeyin engel olamayacağı kadar büyüktür.

Kendisinin şarkı söyleyip, abisinin de arkada enstrüman çaldığı hayallerini kuran Cem Arslan, askere gittiğinde ise komutanlarına şarkılar söylemiştir. İlk şarkısını 2018 yılında, Yanıyorum Alev Alev olarak çıkartan Cem Arslan, sonrasında sahne almaya başlamış ve müzik camiasını sahne almaya başladıktan sonra tanımaya başladığını belirtmektedir. Hiç yılmadığını eklemeyi de ihmal etmemiştir.

Tüm bu detaylar hakkında kendisi ile keyifli bir sohbet edecek olan Almina, TR Radyo dinleyicilerinin Cem Arslan’ı daha yakından tanımalarını olanaklı hale getirecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*