Cem Bekar TR Radyo’ya Konuk Oluyor

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Cem Bekar, 6 Haziran 2021 Pazar akşamı TR Radyo‘da yayınlanacak olan Almina iLe Nazar Boncuğu programına, 21:00’da canlı bağlantı konuğu olacak. Adını Türkiye’ye O Ses Türkiye yarışması ile duyuran; ancak son dönemde çıkardığı 15 Sezen Aksu şarkısının yer aldığı Yolculuk isimli albüm ile kendinden söz ettiren Cem Bekar ile tüm bu konuların detaylı olarak konuşulacağı Almina iLe Nazar Boncuğu programı öncesinde Cem Bekar kimdir sorusunun yanıtını kısaca almaya ne dersiniz?

Cem Bekar Kimdir?

Gitarla lise yıllarında tanışan Cem Bekar adı Türkiye’de ilk olarak O Ses Türkiye yarışması ile duyuldu. Sonrasında ise söylediği şarkılarla müzik severlerin dikkatini çeken başarılı isim,gündemdeki yerini kaybetmedi.

Yaklaşık 1 yıl boyunca piyano eğitimi alan Cem Bekar, ardından Müjdat Gezen Sanat Akademisi’ni kazandı ve böylece başarılı ismin İstanbul yolculuğu başlamış oldu. Almakta olduğu eğitimlerin devam etmesi sırasında sahne performanslarını da sürdürerek bu noktada hem kendini geliştirmeyi; hem de adını daha çok kişiye duyurmayı hedefleyen Cem Bekar, bu sırada O Ses Türkiye yarışmasına katılma hakkı da elde etti ve böylece Ebru Gündeş ile çalışma imkanı yakalamış oldu.

Konservatuardan mezun olmasının ardından, 2015 yılında vokallik günleri başlayan ve 4yıl süren Cem Bekar bu süreçte ünlü isimlerleçalıştı. Metin Arolat, Demet Akalın, Ece Seçkin, Linet, Emre Kaya, Tarık Sezer Orkestrası… bu isimlere örnek olarak verilebilir.

Cem Bakar, müzik piyasasına ilk single çalışması Sayende ile giriş yaptı. Sonrasında ise 5Şubat 2021’de sözü ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan Bu Kadar Mı isimli şarkı ile gündeme geldi. Ardından ise 15 Sezen Aksu şarkısından oluşan Yolculuk albümü Mayıs 2021’in son günlerinde piyasaya sürüldü.

Tüm bunlar ve çok daha fazlası hakkında bilgi alacağımız Cem Bekar, TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu programına 6Haziran 2021 Pazar akşamı 21:00’da canlı bağlantı konuğu olarak dahil olacak. Bu keyifli ve çok fazla bilgi içeren sohbeti sakın kaçırmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*