Cengiz Kaçan, 2 yıl aradan sonra çıkarmış olduğu Aşık Olsam isimli single’i ile 10 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı 21:00’da TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu programına canlı bağlantı konuğu olacak. Her Cumartesi, Pazar ve Pazartesi akşamı 20:00 – 22:00 saatleri arasında TR Radyo’da Nazar Boncuğu isimli programını dinleyenleri için hazırlayan ve sunan Almina, 10 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı 21:00’da Cengiz Kaçan’ı tanımaya yönelik sorularını soracak ve Cengiz Kaçan ile Almina birlikte keyifli bir zaman dilimine imza atacaklar. Ancak istersenizöncesinde sanatçımızı biraz tanıyalım.

Cengiz Kaçan Kimdir?

9 Şubat 1983’te Ankara’da dünyaya gelmiş olan Cengiz Kaçan, Kayseri’li bir Anne ve babanın iki oğlundan ilki. Eğitiminin tamamını doğduğu şehir olan Ankara’da tamamlamış olan sanatçı, 2009 yılında Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Bilgi Ve Belge Yönetimi bölümünden mezun olmuştur.

Güçlü bir sese sahip olan Cengiz Kaçan, küçük yaşlarda Ankara’da amatör olarak başlayan müzik yolculuğuna, sonrasında farklı şehir ve hatta ülkelerde almış olduğu sahnelerle devam etmiştir. Bu sayede edinmiş olduğu sahne tecrübesi ve başarılı performansı ile etkinliklerin aranan ismi olmayı başarmıştır.

İlk single çalışması Kışa Döndü Mevsimler’i 2018 yılı Ekim ayında tüm dijital platformlara sunmuş olan Cengiz Kaçan, bundan ortalama 2.5 yıl sonra ise Aşık Olsam isimli single çalışması ile hayranlarının karşısına çıkmış durumda.

Cengiz Kaçan Aşık Olsam

Oğuzhan Güzel’in yönetmenliğini üstlendiği Aşık olsam isimli klibi ile dijital platformlarda yerini alan ve hayranlarının, klibin de şarkı kadar eğlenceli olduğunu dile getirdikleri Aşık Olsam isimli şarkının söz, müzik ve aranjesi Yüksel Cankurtaran tarafından hazırlanmış bulunuyor.

Cengiz Kaçan Aşık Olsam isimli şarkısı için şu ifadeleri kullandı: “Herkes güzel bir aşk yaşamak ister. Ben de bu şarkının enerjisine, onu daha ilk dinlediğimde inandım ve dolayısı ile de dinleyenlerimle buluşturmak istedim. Umarım herkes için aşk dolu güzel bir sene olur ve şarkıyı dinleyen herkes aşkı bulur.”

Cengiz Kaçan Aşık olsam isimli şarkısı ve çok daha fazlası ile 10 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı 21:00’da TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu programına canlı bağlantı konuğu olacak. Bu keyifli sohbeti sakın kaçırmayın.