Çisem İleri, 31 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı 21:00’da TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu programı canlı bağlantı konuğu olacak. Müzik piyasasında Gel Gör Beni Aşk Neyledi rüzgarlarını yeniden estiren Çisem İleri kimdir sorusunun yanıtlarını ve çok daha fazlasını almak için bu keyifli sohbeti sakın kaçırmayın. Peki ya öncesinde Çisem İleri hakkında bilgi sahibi olmaya ne dersiniz?

Çisem İleri Kimdir?

Çisem İleri 1989 yılında İzmir’de dünyaya gelmiş ve müzik ile bağlarını henüz çocukluk yaşlarından itibaren kurmaya başlamıştır.

Gel Gör Beni Aşk Neyledi isimli şarkı ile ilk single çalışmasını yapmış olan Çisem İleri, Yunus Emre’nin Hakk’a vuslatının, yani vefatının 700. yılında, onun anısına bu şarkıyı seçmiş olduğunu dile getirmektedir. Şarkı tüm dijital platformlarda yerini almış; müzik severlerin beğenisine sunulmuş bulunmaktadır.

Müziği anonim olmakla birlikte, sözleri Yunus Emre’ye ait olan ve çok uzun yıllardır bilinen ve sevilerek dinlenen Gel Gör Beni Aşk Neyledi isimli şarkı, Çisem İleri’nin çıkış şarkısı olarak gündeme gelmiştir.

Çok iyi bir ekiple ve ciddi bir emekle çıkartılan Gel Gör Beni Aşk Neyledi isimli şarkının klibi Eskişehir Mihallıççık ilçesi Yunus Emre Köyünde bulunan Yunus Emre Külliyesi ile birlikte Ankara Nallıhan ilçesi Emrem Sultan Köyü Taptuk Emre Türbesi’nde çekilmiştir.

Çisem İleri bu şarkı ile kendi bilinirliğini arttırmaktan çok, Yunus Emre tarafından insanlara aşılanmak istenen sevgi, saygı, edep, Hoşgörü… gibi konuları gündeme getirmeyi hedeflemiştir. Bu şarkı ile bir sosyal sorumluluk projesini üstlendiğini dile getiren Çisem İleri’yi yakın bir zamanda,söz ve müziği kendisine ait şarkılarla dinleme olanağı bulacağız.

Tüm bunların detaylarını ve çok daha fazlasını Çisem İleri’den dinlemek için 31 Mayıs 2021 Pazartesi akşamı 21:00’da TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu’nu sakın kaçırmayın.