Çorap Atma Yarışması

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın
  • 6
    Shares

TR Radyo‘nun kesintisiz canlı radyo dinleyicileri için her geçen gün yeni bir şeyler yapmaya çabalıyoruz. Bu noktada 18 Ocak 2019 Cuma gününden bu yana da radyo yarışmaları düzenlemeye başladık ve bu noktada ilk olarak çorap atma yarışması ile sizlerle birlikteyiz. Peki bu fikir nereden çıktı? TR Radyo’da kesintisiz canlı radyo dinlerken, radyo yarışmaları arasında yerini alan çorap atma yarışmasına nasıl katılabilirsiniz? Nıormalde 20 Ocak 2019 Pazar gününü son yarışmaya katılım tarihi olarak belirlemiş olsak da, TR Radyo web sitemiz üzerinden de yarışma duyurumuzu yapmadan yarışmamızı sonlandırmak istemedik. O halde, hemen radyo yarışmalarının ilki olan çorap atma yarışması hakkında bilgilerimizi aktarmaya başlayalım.

Çorap Atma Yarışması

Eminiz ki radyo yarışmaları arasında bugüne kadar pek çok şey ile karşılaştınız. Ama ilk kez bir çorap atma yarışması ile karşılaşıyorsunuz. Peki bu fikir nerden çıktı? Hatırlarsanız TR Radyo’da sizlere; sitemizde ne tür paylaşımlar yapılmasını istediğinizle ilgili bir anket yapmıştık ve anket sonucunda Aşk Ve İlişkiler kategorisinde paylaşımları sitemizde görmek istediğinizi belirttiniz. Yüksek bir oy farkı ile istemiş olduğunuz Aşk Ve İlişkiler kategorisinde paylaşımlarımızı sizler için yapmaya başladık. Bu paylaşımlardan bir tanesi de: Kadınların Erkeklerde Sevmediği Davranışlar‘dı. Söz konusu bu davranışlar içerisinde, erkeklerin çoraplarının önemli bir yer edindiğini gördük. Çorapla uyuyan; ya da çoraplarını sağa sola atan erkeklerin bu davranışları sevilmiyordu.

Sonrasında konumuza bir resim eklemek istedik. Ancak konuya uygun bir resmi internet üzerinde bulmakta oldukça zorlandık. Hal böyle olunca da arkadaşlarımızdan yardım alalım; çoraplarını atıp resmini çeksinler ve sonrasında bizimle paylaşsınlar istedik. Bunun sonucunda da çok ilginç tepkiler aldık… 🙂 Ayağımda çorap yok dedi bir arkadaşımız; hem de kışın karlı – kışlı bu soğuk günlerinde. Ayağımın dibinde soba var, ayaklarım terlediği için çorap kullanmıyorum dedi.

Bir diğer arkadaşımız: Kaba gibi görünsem de o kadar da değil artık dedi. Fakat ortaya hatır gönül koyunca, değil çorap, pantolonunu da atmış olduğu bir resmini bizlerle paylaştı ama Facebook TR Radyo grubunda paylaşmam dedi. Yani sanki klasının sarsılmasından korktu; ya da bize mi öyle geldi bilemeyeceğiz. Bir arkadaşımız, çalışıyor olması dolayısı ile akşamı beklememiz gerektiğini söylediç Biri atmaya çok niyetliydi çorap atma yarışması için oluşturduğu bir resmi; ama hala elimize ulaşmadı. Hal böyle olunca, biz hep birlikte çok güldük. Ve çorap atma yarışması ile hem yarışmaya katılanları; hem de oylamaya katılacak olanları güldürmek istedik. Hem de radyo yarışmaları arasında bir ilk olacağı için, TR Radyo farkı ile çok orjinal olacaktı… Oldu da…

Peki çorap atma yarışmasına nasıl katılacaksınız? Yapmanız gereken şey çok basit: İlk olarak Facebook TR Radyo grubuna katılacak ve sonrasında, çorap atma yarışması ile ilgili duyurumuzun altına, çekmiş olduğunuz resmi paylaşacaksınız. Ya da gizliliğinizin saklı kalmasını isterseniz, konu altına yorum olarak Skype adresinizi ekleyebilir, Skype üzerinden çorap atma yarışması için çekmiş olduğunuz resminizi bizimle paylaşabilirsiniz. Gizli kalmak isteyen arkadaşlarımızın isimlerini açıklamayacağımızı da belirtmeden geçmeyelim.

Peki çorap atma yarışması için nasıl bir resim istiyoruz? Aslında gayet basit: Eve yeni gelmiş; sonrasında da montunuzu – ceketinizi çıkartırken, çoraplarınızı da çıkartıp salona ya da evin orta bir yerine atmış olduğunuz bir resmi bizimle paylaşmanız gerekiyor. Ancak bu resimle radyo yarışmaları arasında yer alan çorap atma yarışmasına katılacağınız ve oylamaya tabi olacağınız için, kurgulama yapabilme hakkına da sahipsiniz. Peki sadece erkekler mi katılabilir? Elbette kadınlar da, eşlerinin attığı çorapların resimlerini çekip TR Radyo ile paylaşabilirler. İlerleyen günlerde, kadınları daha çok ilgilendiren radyo yarışmalarımız da olacak.

Belirtmiş olduğumuz gibi, çorap atma yarışmasına son katılım tarihi: 25 Ocak 2019 Cuma günü, saatler 20:00’ı gösterene kadar devam edecek. Ve sonrasında atılan resimleri TR Radyo’nun kesintisiz canlı radyo dinleyicilerinin oyuna sunacağız. Oylamamız 28 Ocak 2019 Pazartesi günü 20:00’da sona erecek. Ve çorap atma yarışmasını kazanan arkadaşımızın bize iletmiş olduğu şarkı listesinin tamamını, 30 Ocak 2019 Çarşamba günü 18:00 – 20:00 saatleri arasında yayınlanacak olan Almina iLe Nazar Boncuğu’nda kendisine ve diğer tüm dinleyicilerimize sunacağız.

O halde, isteğinize göre gizliliğinizin de esas olacağı çorap atma yarışmasına hepinizin katılımlarını bekliyoruz. TR Radyo’yu takip etmeye devam edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*