Didem Meram, 10 Temmuz 2021 Cumartesi akşamı 21:00’da TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu programının canlı bağlantı konuğu olacak. Sahi Nerede Kalmıştık kitabının yazarı olan Didem Meram, yakın zamanda ise Pusulam Sensin isimli şiir kitabı ile şiir severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Didem Meram Kimdir?

Kendisinden “Sanata Gönül veren kadın” olarak söz etmekle yanlış bilgi vermiş olmayacağımız Didem Meram, daha önce iki adet öykü ve şiir antolojisinde yer aldı. Bununla da kalmayıp, yazdığı şiirler çok beğenilince, hocalarından şarkı sözü yazması konusunda destek aldı. Yazdığı şarkı sözleri çok değerli bestekarlar tarafından bestelendi.

Marmaris Yazarlar Ve Ressamlar Derneği’nde Yaratıcı Öykü atölyesi eğitmenliği yapmakta olan Didem Meram, resim konusunda da son dönemlerde çalışmalarına hız kazandırmış bulunmaktadır.

Gördüğünüz gibi sanatın pek çok dalına ilgisi bulunan Didem Meram kimdir? Yazmaya nasıl başladı? Sanata nasıl yöneldi? Ve daha pek çok konu hakkında soruların yanıtlarını, 10 Temmuz 2021 Cumartesi akşamı 21:00’da TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu’nda bulabileceksiniz. Bu keyifli ve sanat dolu sohbeti sakın kaçırmayın.