Doğan Yılmaz, 19 Mayıs 2020 Salı günü 21:00’da TR Radyo‘da Almina iLe Nazar Boncuğuprogramının canlı bağlantı konuğu olacak. Yayınlarında her Pazartesi ve Salı günü bir ünlü konuğu ağırlayan Almina iLe Nazar Boncuğu’nun 19 Mayıs 2020 Atatürk’ü Anma Gençlik Ve Spor Bayramı konuğu Doğan Yılmaz olacak. Peki Anlayamazsın isimli şarkısı hakkında detayları TR Radyo dinleyenleri ile paylaşacak olan Doğan Yılmaz hakkında biraz daha detaylı bilgiye sahip olmaya, radyo dinleyicileri olarak var mısınız?

Anlayamazsın isimli şarkısı ile radyo dinleyicilerine yeniden Merhaba diyen Doğan Yılmaz, öncesinde Derdiyoklar projesinde ve Dejavu isimli rock grubunda yer aldı. Edinmiş olduğu müzikal birikimini ise Anlayamazsın isimli şarkı ile ortaya koydu ve 19 Mayıs 2020 Salı akşamı 21:00’da katılacağı TR Radyo’da tüm bu detayları kendi ağzından öğrenme fırsatına sahip olabileceksiniz.

YouTube ve diğer tüm dijital platformlarda erişilebilir durumda olan ve 29 Nisan 2020’de yayınlanması itibari ile yenilikçi sound anlayışını dinamizm, enerji ve hacimli bir şekilde takipçileri ile buluşturan Doğan Yılmaz, 19 Mayıs 2020 Salı akşamı 20:00 – 22:00 saatleri arasında yayınlanacak olan Almina iLe Nazar Boncuğu programına 21:00’da canlı bağlantı konuğu olacak.