Emin, Kör Bela isimli şarkısı ile 6 Temmuz 2020 Pazartesi akşamı 21:00’da TR Radyo‘da Almina iLe Nazar Boncuğu programının canlı bağlantı konuğu olacak. Her Pazartesi ve Salı 20:00 – 22:00 saatleri arasında TR Radyo’da yayınlanan ve 21:00 itibari ile yayınına konuğu ile birlikte devam eden Almina iLe Nazar Boncuğu, TR Radyo’da her yayında farklı bir ünlü konuğunu ağırlıyor.

2000 yılında, Yurdaer Doğulu Müzik Dersanesine giderek ilk müzik eğitimini almaya başlayan Emin, burada 4 sene boyunca klasik gitar, nota, şan, solfej… bilgilerini tamamladı. Buradan ayrılmasının ardından Yıldız Teknik Üniversitesine geçiş yaparak Klasik Batı Müziği, Bestecilik ve Kompozisyon eğitimlerini güçlendirdi. İlgi alanları film soundtrackları olan Emin, boş zamanlarında radyolara jingle çalışmaları da yapıyor. Ve dinleyicilerine slow ve dinlendirici tarzda müzikler sunmaktan mutluluk duyuyor.

6 Temmuz 2020 Pazartesi akşamı 21:00’da TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu programının canlı bağlantı konuğu olacak olan Emin’in en yeni çalışması Kör Bela. Müzik listelerine Kör Bela ile giren ve yakında yeni projeleri ile de göreceğimiz Emin hakkında tüm detayları öğrenmek için TR Radyo dinlemeye devam edin.