Enver Arslan, 8 Kasım 2019 Cuma günü saatler 21:00’ı gösterdiğinde, TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu‘nun konuğu olacak.

TaY TV’de yapmış olduğu başarılı programlar ve atlara olan sevgisi ile tanınan ve çok sevilen bir isim olan Enver Arslan , Almina ile keyifli bir sohbet gerçekleştirerek, radyo dinleyicilerinin atlarla ilgili merak edebileceği soruların yanıtlarını verecek.

Almina iLe Nazar Boncuğu’nu dinleyerek şimdiye kadar at yarışı hakkında pek çok bilgiye sahip oldunuz. Peki bu bilgilerin teorik olanlarından ziyade, daha çok merak ettiklerinizi öğrenmeye ne dersiniz? Enver Arslan, herkes tarafından bilinen at sevgisini ve onlara olan ilgisini, paylaşacağı bilgilerle siz değerli radyo dinleyenlerine de nakledecek.

Her hafta sevilen bir ismi konuk alan Almina iLe Nazar Boncuğu’nda özellikle internet üzerinden kısa bir arama ile Enver Arslan’a baktığınızda, onun ne kadar yoğun ve kendisini seven bir takipçi kitlesine sahip olduğunu görmekte hiç de zorlanmayacaksınız.

Davetimizi kırmayıp bizimle keyifli bir sohbeti paylaşacağı için kendisine teşekkür ediyor ve 8 Kasım 2019 Cuma akşamı 20:00’da başlayıp, 21:00’da Enver Arslan’ın konuk olacağı Almina iLe Nazar Boncuğu’na hepinizi bekliyoruz. Keyifli dinlemeler.