Eray Korel TR Radyo’ya Konuk Oluyor

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Eray Korel, 2 Haziran 2020 Salı akşamı TR Radyo‘da Almina iLe Nazar Boncuğu‘nun canlı bağlantı konuğu olacak. Her Pazartesi ve Salı 20:00 – 22:00 saatleri arasında yayınlanan Almina iLe Nazar Boncuğu, 21:00 itibari ile farklı bir konuğu ağırlıyor. 2 Haziran 2020 tarihi konuğu ise Teferruat ve Yetmedi mi gibi sevilen şarkıları ile Eray Korel olacak.

İzmir Bornova’da 1982 yılında dünyaya gözlerini açan ve müziği hayatının her anında yaşayan Eray Korel; 17 yaşından bu yana söz yazmakla birlikte, bugüne kadar toplamda 150 civarında şarkı sözüne imza atmış durumda.

Müzik piyasasına girişi 2018 yılının Eylül ayında gerçekleşen Eray Korel’in ilk klip çalışması Sevda Meleği oldu ve sanatçının bu şarkısı için hiç bir tanıtım çalışması yapılmamasına karşın, Sevda Meleği yine de çok başarılı oldu ve iyi rakamlara ulaşarak oldukça yüksek beğeni topladı.

İlk klibi ile elde ettiği başarının sonrasında cesareti artan Eray Korel, bundan 2 ay sonra da Ayrı Düştü Yollar isimli ikinci şarkısını kliplendirdi. Bu şarkıya çok inanan sanatçı, ilk şarkısındaki başarı ivmesini Ayrı Düştü Yollar ile yakalayamadı.

Ardından olumlu ve olumsuz eleştiriler birbirini izledi, bu eleştiriler arasında sesini müzik aletleri ile kullanmayı bilmeyişinden kaynaklanıyordu; aslında Eray Korel’in sesi kötü değildi. Sadece bu anlamda bir eğitimi yoktu ve daha önce şarkılarını müzikli olarak söylemiyordu. Ancak vermiş olduğu 1 senelik aranın ardından kendini daha fazla geliştirdiğini düşünen Eray Korel yeni şarkıları ile yeniden sevenlerinin karşısına çıktı.

TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu canlı bağlantı konuğu olacak olan Eray Korel, çok iddiasının bulunmadığını, ama amacının yapmış olduğu şarkıları hayata geçirmek olduğunu belirtmeden geçmiyor. Sanatçının yeni şarkıları ve projeleri hakkında bilgileri 2 Haziran 2020 – 21:00’da TR Radyo’da dinleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*