Erdinç Aktaş TR Radyo’ya Konuk Oluyor

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Erdinç Aktaş, Altılı Ganyan tahminleri ve at yarışına dair değerli yorumları ile 11 Ekim 2019 Cuma günü 21:00’da, TR Radyo‘da Almina iLe Nazar Boncuğu‘nun konuğu olacak.

TR Radyo dinleyicilerinin kazanmaya başlayacağını yayınlarında sık sık belirten Almina’nın, kazandıran ilk konuğu, Fanatik Hipodrom yazarı Erdinç Aktaş olacak. Daha önce hiç Altılı Ganyan oynamamış olabilir, ya da oynuyor olmanıza karşın kazanamıyor olabilirsiniz. Ancak Nazar Boncuğu’nda Erdinç Aktaş’ın sorulara vereceği yanıtlar sonrasında daha dikkatli kuponlar hazırlamaya başlayabilir ve kazanabilirsiniz.

Konuğumuz bizlere sadece altılı Ganyan ve at yarışları ile ilgili bilgiler vermekle kalmayıp, 12 Ekim 2019 Ankara Altılı Ganyan tahminlerini de paylaşacak. Kendisine güvenerek, hiç bilmiyor olsanız dahi Altılı Ganyan kuponu hazırlayabilir ve kazanabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak, Altılı Ganyan ve at yarışlarına ilişkin merak ettiğiniz her şeyi canlı yayında Erdinç Aktaş’a sorabilirsiniz.

11 Ekim 2019 Cuma akşamı 20:00’da başlayacak olan Almina iLe Nazar Boncuğu’nun konuğu Erdinç Aktaş, 21:00 itibari ile TR Radyo’da sizlerle birlikte olacak. Kulağınız TR Radyo’da; şansınız bol olsun

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*