Ersan Er, 29 Haziran 2020 Pazartesi akşamı, 20:00 – 22:00 saatleri arasında TR Radyo‘da yayınlanmakta olan Almina iLe Nazar Boncuğu programına canlı bağlantı konuğu olarak katılacak. Radyo dinleyicileri ile 21:00’da buluşacak olan Ersan Er, Tanrım şarkısı ile müzik listelerini alt üst etmeden önce, 15 yıl Türk Silahlı Kuvvetleri’nde Astsubay olarak görev almış, bu sırada müzik eğitimini de askeri konservatuarda tamamlamıştır. Bu bilgileri detaylı olarak TR Radyo dinleyicileri ile Almina iLe Nazar Boncuğu’nda paylaşacak olan başarılı sanatçı, Türk Silahlı Kuvvetleri’nden ayrılmasının ardından albüm yapmaya karar vermiştir.

İlk albümünü 2015 yılında Ceylan Gözlüm adı ile çıkartarak müzik listelerine giren Ersan Er, bu albümde yer alan Tanrım şarkısı ile çok beğenilmiş, müzik listelerini ve sosyal medyayı sallayan başarılı sanatçı, sadece bu şarkısı ile YouTube’de 3.6 milyonluk izlenme rakamına ulaşmış; aynı şarkının remixi ile ise 139 milyon gibi çok önemli bir izlenme sayısını günümüze kadar elde etmiştir.

2016 yılında Kurtuldum isimli remix çalışmasına single yapan Ersan Er, 2017 yılında ise Ah Yalan Dünya / Her Şeyim Oldun isimli bir single çıkartmış ve müzik listelerini her yeni şarkısıyla yeniden şekillendirmiştir. 2018 yılında Boşver, 2019 yılında Yıkıl ve Ben Sevince Çok Güzel Adam Oluyorum isimli albümleri ile başarılarına her geçen gün yenilerini eklemeyi başarmış olan Ersan Er’i yakından tanıyanlar, onun başarısının sadece sanatında değil; doğru bir adam olmasında da gizli olduğunu belirtmektedirler.

Hayatta pek çok şey yaşadığını ve son olarak da şarkı söylemeye başladığını ifade eden Ersan Er, sevenlerinin gönüllerinde kurduğu tahtla birlikte, onlar bu dünyada oldukça anılarında, sevinç ve üzüntülerinde olacağını bile getiriyor ve kendisi hayatta olduğu sürece şarkı söylemekten vazgeçmeyeceğini ifade etmekten de sakınmıyor. Yapmış olduğu Astsubaylık görevi sonrasında yapmış olduğu bir röportajda, kendisine ihtiyaç olduğunda, aynı görevi yaptığı diğer tüm arkadaşları gibi, çağırılmadan gideceğini dile getirmekten de çekinmiyor.

Tüm bunları ve çok daha fazlasını anlatmak için Almina iLe Nazar Boncuğu’na canlı bağlantı konuğu olarak 29 Haziran 2020 Pazartesi akşamı 21:00’da katılacak olan Ersan Er ile Almina’nın keyifli sohbetini kaçırmamak için TR Radyo’dan sakın ayrılmayın.