Ersin Karalar, 25 Mayıs 2020 Pazartesi akşam 20:00 – 22:00 saatleri arasında yayınlanacak olan Almina iLe Nazar Boncuğu programına Canlı bağlantı konuğu olarak TR Radyo’ya geliyor. TR Radyo‘da radyo dinleyenler için her Pazartesi ve Salı farklı bir konuğu ağırlayan Almina iLe Nazar Boncuğu’na 21:00’da konuk olacak olan Ersin Karalar kimdir?

Manisa’da gece kulüplerinde sahne alan piyanist ve solist Ersin Karalar, Barış Eren ile birlikte seslendirmiş olduğu Eyvallah isimli şarkının single’ini İstanbul’da çıkardı. Uzun süredir üzerinde çalıştığı klibinin yayınlanması üzerine de kısa zaman içerisinde binlerce izleyiciye hitap ederek başarısını taçlandırmış oldu.

Manisa’da doğup büyüyen ve aileden gelen müzisyenlik geçmişini, müzik listelerine hızlı bir giriş yaparak sürdüren Ersin Karalar, elde ettiği başarı ile Manisa halkını da gururlandırdığını dile getiriyor.

25 Mayıs 2020 Pazartesi akşam 21:00’da TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu canlı bağlantı konuğu olacak olan Ersin Karalar, klip ve single çalışmaları devam eden hareketli ve slow şarkılarının bulunduğunu belirterek, yakın zaman içerisinde bunları da sevenleri ile buluşturacağının müjdesini veriyor.

TR Radyo’da radyo dinlemeyi sevenler, Almina iLe Nazar Boncuğu’nda her Pazartesi ve Salı yeni bir konuğu tanımaya devam ederken, 25 Mayıs 2020’de bu konuklar arasına Ersin Karalar da dahil oluyor. Bu keyifli sohbeti sakın kaçırmayın.