Evren Mevlanaoğlu Deliriyorum İle TR Radyo’da

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Evren Mevlanaoğlu Deliriyorum isimli şarkısı ile yeniden TR Radyo’da ve yine Almina iLe Nazar Boncuğu canlı bağlantı konuğu olarak sizlerle birlikte olacak. 23Nisan 2021’de yayınlamış olduğu Sezen Aksu’ya ait Oyun Bitti şarkısının hemen sonrasında, çalışmalarına hız kesmeden devam eden Evren Mevlanaoğlu‘nun yeni cover çalışması Tual grubuna ait Deliriyorum isimli şarkısı…

Evren Mevlanaoğlu – Deliriyorum

Evren Mevlanaoğlu,daha önce Tual grubu tarafından yorumlanmış olan ve sözü ve müziği sayısız ederse de adı geçen İskender Türsen’e ait olan Deliriyorum şarkısını rock soundu ile yeniden yorumladı.

TR Radyo’da, Almina iLe Nazar Boncuğu’nda kendisine, bu şarkıyı neden seçtiği elbette ki sorulacak ancak, pandemi sürecinde evlerine kapanan insanların ruh hallerini başarılı bir şekilde ifade eden eserlerden olduğunu söylersek de muhtemelen yanlış bilgi vermemiş olacağız.

Başarılı yorumu ve güçlü sesi ile yapmış olduğu her şarkıda hayranlarının beğenisini toplayan Evren Mevlanaoğlu Deliriyorum şarkısında da aynı beğenileri elde etmeyi başardı: Şarkının klibinde ise daha önceden edinmiş olduğu tiyatro bilgilerinden de faydalanarak ortaya başarılı bir çalışma çıkardı.

Tansel Doğanay imzasını Evren Mevlanaoğlu Deliriyorum şarkısında da görmek mümkün. Ekip, şarkının hazırlık sürecinde çok fazla eğlendiğini ve şarkıyı dinleyen herkesin de aynı duyguyu hissedeceğini dile getiriyor.

Sosyal medya hesaplarından hayranlarına, yeni çalışmasının hazırlıklarına başladığını da belirten Evren Mevlanaoğlu,çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Evren Mevlanaoğlu Deliriyorum şarkısı ile 26 Temmuz 2021 Pazartesi akşamı 21:00’da TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu programı canlı bağlantı konuğu oluyor. Bu keyifli sohbeti sakın kaçırmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*