Gülşah TR Radyo’ya Konuk Oluyor

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Gülşah, 15 Haziran 2020 Pazartesi akşamı TR Radyo‘da 20:00 – 22:00 saatleri arasında yayınlanacak olan Almina iLe Nazar Boncuğu programının canlı bağlantı konuğu olacak. Programa 21:00’da katılacak olan Gülşah ve Almina keyifli bir sohbet gerçekleştirerek, tüm TR Radyo dinleyicilerinin kulaklarının pasını silecek. Peki Hayat isimli yeni single çalışması ile beğeni toplayan Gülşah Topsakal kimdir?

Terazi burcu olan ve Adana’da doğmuş olan Gülşah, Adana Büyükşehir Belediyesi konservatuarında 4 yıl Türk sanat müziği eğitimi aldı. 2010 yılından bu yana ise söz yazarlığı yapmakta olan Gülşah Topsakal’ın 100’e yakın bestesi mevcut.  Şarkıları genellikle fantazi – pop tarzında olan sanatçının yapmış olduğu eserlerin hem söz; hem de besteleri kendine ait.

Almina iLe Nazar Boncuğu’nun canlı bağlantı konuğu olacak olan Gülşah, TR Radyo’da canlı canlı da anlatacağı gibi, yaklaşık bir yıllık bir çalışmanın sonucu olan Aşka Davet isimli albümü ile ilk profesyonel adımını, müzik dünyasına atmış oldu. Albüm ile aynı adı taşıyan Aşka Davet klibinin çekimleri 17 saat sürmüş ve bu klip, Gülşah’ın ilk klip çalışması olmuştur.

Aşka Davet isimli şarkının sonrasında Yeminimiz Var İdi isimli sürpriz şarkıyı Selim Topsakal ile düet yaparak seslendiren Gülşah, takipçilerinden bu şarkı ile de büyük beğeni toplamayı başardı. Bir Karadeniz şarkısı olan Yeminimiz Var İdi’nin sözü ve müziği Gülşah’ın kendisine ait. Gülşah ve Selim Topsakal, sosyal medya üzerinden, takipçilerinden aldıkları mesajlardan memnun kalınca, şarkının klibini hazırlamak için de gecikmediler.

Hayat şarkısı ile de takipçilerinin beğenisini toplayan Gülşah Topsakal, bu şarkının da söz ve müziğini kendisi hazırlamış bulunmakta. Tüm bu bilgiler ve çok daha fazlası için TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu programına canlı bağlantı komuğu olacak olan Gülşah Topsakal’ı 15 Haziran 2020 Pazartesi akşamı 21:00’da TR Radyo’da dinleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*