Güngör Güner TR Radyo’ya Konuk Oluyor

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Güngör Güner, 13 Aralık 2019 Cuma günü 21:00’da, TR Radyo‘da Almina iLe Nazar Boncuğu‘nun canlı bağlantı konuğu olacak. Emekli Ev İdaresi ve Beslenme Öğretmeni Güngör Güner, canlı yayında, hem öğretmenlik mesleği; hem de ev idaresi ve sağlıklı beslenmeye ilişkin değerli bilgilerini TR Radyo dinleyenleri ile paylaşacak.

Her hafta farklı bir konuğu yayınında ağırlayan ve radyo dinleyicileri ile buluşturan Almina iLe Nazar Boncuğu’nun bu haftaki konuğu, emekli ev idaresi ve beslenme öğretmeni Güngör Güner olacak. Cumhuriyetin ilk öğretmenlerinden olan bir annenin kızı olan Güngör Güner’in kendisi de vereceği değerli bilgiler herkesin; ama özellikle de ev hanımları ve annelerin ilgisini çekecek. Yalnız yaşayan bekar ve öğrenci erkeklerin de değerli hocamızdan alacağı bilgiler oldukça fazla olacak.

Günümüzde hem kadın; hem de erkeğin çalıştığını düşünecek olursak hayatın ne kadar müşterek olduğunu anlamamız çok daha kolay bir hal alacaktır. Bu noktada bir ev ile en pratik şekilde nasıl ilgilenilir? Kısa zaman içerisinde yapılabilecek pratik yemekler nelerdir? İyi eğitimli bir çocuk yetiştirmek adına anne ve babalara düşen görevler nelerdir? Genetiği değiştirilmiş gıdaların çok yaygın olduğu günümüzde tüketilebilecek en doğal besinler nelerdir?… Tüm bu soruların yanıtlarını ve çok daha fazlasını TR Radyo dinleyenleri ile paylaşacak olan Güngör Güner’den hepimizin öğreneceği çok şey var.

Saatlerinizi ayarlayın. 13 Aralık 2019 Cuma akşamı 21:00’da TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu’nu dinlemeyi unutmayın. Bu değerli bilgilere ulaşmak her zaman kolay olmaz. Bu fırsatı ve sağlıklı sohbeti sakın kaçırmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*