Kaan Kıynak, 20 Kasım 2019 Çarşamba günü 21:00’da TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu‘nun canlı bağlantı konuğu olacak. Türkiye Jokey Kulübü TJK bünyesinde yarış spikerliği yapan ve sunumunu yaptığı at yarışlarında izleyenlerin ve yarış severlerin yüreklerini ağızlarına getiren başarılı isimden öğreneceğimiz çok fazla şey ve dinleyeceğimiz hikayeler var.

Canlı yayın yapmak zor zanaat. Ancak at yarışlarını sunmanın ayrıcalığı, diğer tüm sunumlardan çok daha farklı. Yarım saatlik aralıklarda gerçekleştirilen koşular çok yüksek tempoda geçiyor ve en uzun koşu 2.5 dakikadan kısa sürüyor. Yarış spikerinin görevi ise bu tempolu süreci aynı tempoda dinleyiciye aktarmak. Bu sırada atların numaraları ile birlikte isimlerinin de izleyiciye aktarılması gerekiyor.

Kaan Kıynak ise bu zorlu süreci başarı ile tamamlayan önemli isimlerden bir tanesi. Almina iLe Nazar Boncuğu’nun konuk günü Cuma olmasına karşın, başarılı ismin müsaitlik durumu dolayısı ile Çarşamba günü konuk olacağını belirtmeden geçmeyelim.

TR Radyo’da her hafta farklı bir ismi yayınında ağırlayan Almina iLe Nazar Boncuğu’nda 20 Kasım 2019 Çarşamba günü, başarılı yarış spikeri Kaan Kıynak ile gerçekleştirilecek olan keyifli sohbeti sakın kaçırmayın. Kaçırırsanız üzülürsünüz. Bizden söylemesi…