TR Radyo dinleyerek, her geçen gün bir yeniliğe daha imza atan Almina iLe Nazar Boncuğu‘nda yeni konuklarla tanışabilirsiniz. Tıpkı 7 Ekim 2019 Pazartesi akşam 21:00’da Kuaför Emre ile tanışma şansına sahip olabileceğiniz gibi…

Kuaförlerin genellikle kadınların ilgisini çektiği düşünülür. Kuaföre kadınlar gider; erkekler ise berbere… Ancak Almina iLe Nazar Boncuğu’nda Kuaför Emre’ye öyle sorular sorulacak ki, pek çok erkek de bu soruların yanıtlarını merak edecek. Neden mi?

İyi kuaförlerin genellikle erkek olduğu bilinir; istisnalar ise kesinlikle kaideyi bozmaz. Kadınlar da bu nedenden dolayı genellikle erkek kuaföre giderler. Ancak birlikte oldukları eşleri ya da sevgilileri zaman zaman bu durumdan rahatsızlık duyabilir. Bu nedenledir ki Kuaför Emre’nin konuk olacağı Almina iLe Nazar Boncuğu sadece kadın değil, erkek TR Radyo dinleyicilerinin de ilgisini çekecek.

Yeni saç model ve renkleri hakkında Kuaför Emre’den alacağımız bilgilere ek olarak saç bakımına ilişkin detayları da öğreneceğiz. Ve buna ek olarak bir kuaför gözü ile neyin nasıl göründüğünü TR Radyo dinleyicilerine aktaracağız. Peki sadece bu kadar mı?

Kadınlar kendilerine kuaförlerini çok yakın görürler. Onlarla sohbet eder; dertleşirler. Bu noktada bazı sırları da özellikle TR Radyo dinleyen erkeklerle paylaşacağız; eminiz ki bu konu onların çok ilgisini çekecek.

O halde, 7 Ekim 2019 Pazartesi saatler 21:00’ı gösterdiğinde TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu’na hepinizi bekliyoruz. Şimdiden iyi dinlemeler dileriz… Bu arada, Kuaför Emre’ye soracağınız soruları not almayı unutmayın 🙂