Kurtuluş Kuş TR Radyo’ya Konuk Oluyor

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Kurtuluş Kuş, müzik listelerini alt üst eden şarkısı Rüya Gibi ve hemen sonrasında yapmış olduğu El İnsaf isimli çalışmalarından söz etmek için 19 Nisan 2021 Pazartesi akşam 21:00’da TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu‘na canlı bağlantı konuğu oluyor. Kurtuluş Kuş kimdir, Kurtuluş Kuş şarkıları hazırlanırken geçilen süreçler nelerdir gibi soruları sanatçının kendisinden öğreneceksiniz. Ancak bunun öncesinde biz de sizlere tüm bu konularla ilgili kısa bilgiler vermek isteriz…

Kurtuluş Kuş Kimdir?

Ses sanatçısı ve bestekar Ramazan Kuş’un oğlu olarak Konya’nın Karaman ilçesinde 1997 yılında dünyaya gözlerini açan Kurtuluş Kuş, müzikle çocukluğundan beri ilgilenen isimler arasında yer alıyor. Farklı şehirlerde farklı işler yapan başarılı isim, 2021 yılının başında yaptığı Rüya Gibi şarkısı ile YouTube’nin en çok izlenen öüzik kanalı Netd’de kısa süre içerisinde izlenme rekorları kırdı.

İlk olarak TikTok’ta patlayan ve aldığı yüksek etkileşim rakamları ile pek çok kişinin ilgisini çeken Rüya Gibi şarkısını yeniden düzenleyerek YouTube Netd kanalına yükleyen Kurtuluş Kuş, bunun sonrasında şarkısının farklı kanallara da kendisinden habersiz yüklendiğini ve kısa zamanda pek çok kişiye ulaştığını dile getiriyor. 2 günde YouTube trend videolar arasına giren, dijital platformlarda ise 300.000 kişiye ulaşan Rüya gibi şarkısı, en çok izlenen videolar sıralamasında 12. oldu.

Kurtuluş Kuş kimdir dediğimiz noktada, tam da bu aşamada Rüya Gibi şarkısının önemi oldukça büyük. Bunun sonrasında da çalışmalarına devam eden başarılı genç şarkıcı, şimdilerde El İnsaf isimli şarkısıyla ortalığı kasıp kavuruyor. Almina iLe Nazar Boncuğu programına 19 Nisan 2021 Pazartesi akşamı 21:00’da katılacak olan Kurtuluş Kuş’tan, merak ettiğiniz tüm bu konular hakkında detaylı bilgileri alabileceksiniz. O halde, TR Radyo’yu dinlemekten vazgeçmeyin ve Almina iLe Nazar Boncuğu’nu kaçırmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*