Levent Ercan TR Radyo’ya Konuk Oluyor

Arkadaşlarınızla Da Paylaşın

Levent Ercan, 9 Haziran 2020 Salı akşamı 20:00 – 22:00 saatleri arasında TR Radyo‘da yayınlanacak olan Almina iLe Nazar Boncuğu programının canlı bağlantı konuğu olacak. Programa 21:00 itibari ile katılacak olan Levent Ercan, kendisi ile ilgili merak edilenleri Almina’ya  ve TR Radyo dinleyicilerine anlatacak.

Her Pazartesi ve Salı günü TR Radyo’da yayınlanan Almina iLe Nazar Boncuğu, her yayınında farklı bir ünlü ismi konuk ediyor. Levent Ercan da 9 Haziran 2020’de Almina’ya konuk olacak. Ve çıkışı Corona virüs günlerine denk gelen Yaşlı Çınar şarkısı ile ilgili bilgileri paylaşacak.

Levent Ercan kimdir? Yaşlı Çınar şarkısının hikayesi nedir? Çıkışı Corona virüs günlerine denk gelen ilk şarkısını neden ortalığın düzelmesini beklemeden çıkardı ve bu durum şarkının başarısı üzerinde herhangi bir olumsuz etkiye neden oldu mu? Şarkının çıkışı sırasında kimlerle çalıştı? Müzik dünyasından ne umdu ve ne buldu… gibi pek çok sorunun yanıtını TR Radyo dinleyenleri ile paylaşacak olan Levent Ercan ile Almina’nın yapacağı keyifli sohbeti sakın kaçırmayın.

Levent Ercan’ın konuk olacağı Almina iLe Nazar Boncuğu programını, 9 Haziran 2020 Salı akşamı 20:00 – 22:00 saatleri arasında dinlemeyi sakın unutmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*