Leyla BG, yapmış olduğu son çalışması Daha Kaç Kere ile 18 Nisan 2021 Pazar akşamı 21:00’da Almina iLe Nazar Boncuğu programının canlı bağlantı konuğu olacak. İlerleyen bölümlerde sizlere Leyla BG kimdir sorusunun yanıtlarından ve Leyla BG şarkılarından detaylı olarak söz edeceğiz. Ancak siz yine de bilgilerin detayını kendisinden duymak adına TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu’nu dinlemeyi ihmal etmeyin.

Leyla BG Kimdir?

İzmit’te dünyaya gözlerini açan Leyla BG, müziğe doğduğundan beri ilgisi olsa da bazı şartlar dolayısı ile başlayamamış; konservatuar eğitimi de alamamış ve orta okul ve lise yıllarında korolara katılıp, sonrasında da Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden mezun olmuş ve iş hayatına atılmıştır.

Ardından iş ve kariyer planlamalarının yanında müziğe sanatçılara vokal yaparak başlayan Leyla BG, söz yazarlığı yapmakla birlikte müzik de yapmaya başlamıştır. Tam da bu noktada Leyla BG şarkılarına değinmek isteriz.

Leyla BG Şarkıları

2018 yılında Leyla BG şarkılarının ilki Unutmak Zorundayım olmuş; ardından da Fatih Erkoç’un Ellerim Bomboş isimli şarkısını yorumlayan başarılı isim, sonrasında 2019 yılında Değdi mi isimli şarkısını hazırlayıp kliplendirmiştir. Sonrasında ise 2021 yılı Mart sonunda Daha Kaç Kere isimli şarkıyı hazırlayan Leyla BG, bu şarkının klibini de YouTube üzerinden takipçilerine sunmuş bulunmaktadır.

Leyla BG hakkında bilgileri, Leyla BG şarkılarını ve Leyla BG kimdir sorusunun yanıtlarını 18 Nisan 2021 Pazar akşamı 21:00’da TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu programında dinleme şansına sahip olacaksınız.