Merve Gülsüm, 14 Mayıs Cuma akşamı 22:30’da TR Radyo’da Savaş’la Savaş Zamanı programına konuk oluyor. Gitme isimli, kendi kaleminden şarkısı ile TR Radyo dinleyicilerine seslenecek olan Merve Gülsüm kimdir sorusunun yanıtlarını detayları ile kendisinden alacağız elbette. Ancak dilerseniz öncesinde onu kısaca tanıyalım.

Merve Gülsüm Kimdir?

Çocukluk yıllarından başlayan müzik merakı 11 yaşında ilk şarkısını yapmasına neden olan Merve Gülsüm hala da üretmeye ve ürettiği şarkıları YouTube kanalında paylaşmaya devam etmektedir.

Majör Stüdyo tarafından düzenlenen ses yarışmasına katılması için zorla ikna edilen Merve Gülsüm bu yarışmada dereceye girememiş olsa da yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ardından ise hayalini hep kurduğu proje fikri gerçeğe dönüşmüştür.

Merve Gülsüm : Gitme

Düzenlemesi Ozan Gülek tarafından yapılan Gitme şarkısının söz ve müziği Merve Gülsüm’ün kendisine ait. Harmonika ve ıslıkların Cenk Alptekin’e, gitarın ise Caner Güneysu’ya ait olduğu Gitme şarkısının klibinde Merve Gülsüm Aşk’ı tek başına anlatıyor. Mimikleriyle mutluluğu da hüznü de klibine yansıtan Merve Gülsüm, şarkıyı düzenlenmiş hali ile ilk duyduğunda mutluluktan ağladığını, klip tamamlandığında ise çok gururlandığını ifade ediyor.

Merve Gülsüm tarafından hazırlanan Gitme klibinde gözlerinizi kendisinden alamayacaksınız. Çünkü bu klip tamamen onun yüzünün tanıtılmasını hedeflemiş. Majör Stüdyo tarafından 5 saatte çekilen; ancak efektleri güçlendirilen Merve Gülsüm, klipte oldukça başarılı.

15 Mart 2021 itibari ile dinlemeye başladığımız Gitme şarkısının sahibi Merve Gülsüm’den diğer bilgileri almak adına 14Mayıs 2021 Cuma akşamı 22:30’da, TR Radyo’da yayınlanacak olan Savaş’la Savaş Zamanı’nı sakın kaçırmayın.