Mustafa Toklucu TR Radyo’ya Konuk Oluyor

Mustafa Toklucu, 7 Haziran 2021 Pazartesi akşamı 21:00’da TR Radyo‘da Almina iLe Nazar Boncuğu programının canlı bağlantı konuğu olacak. Uzun yıllar Esra Erol’la programında solist olarak görev alan ve burada çok güzel anılar biriktiren Mustafa Toklucu kimdir? Mustafa Toklucu şarkıları nelerdir gibi soruların yanıtlarını yayın öncesinde sizlerle kısaca paylaşalım dilerseniz. Daha fazla bilgiyi ise Almina iLe Nazar Boncuğu programında, 7 Haziran 2021 itibari ile 21:00’da elde edebilirsiniz.

Mustafa Toklucu Kimdir?

Esra Erol’la programından tanıdığımız ve ekranlarda sıklıkla görmemiz dolayısı ile siması yabancı gelmeyen; genç kızların hayranı olduğu Mustafa Toklucu İstanbul’da 20 Nisan 1979 tarihinde dünyaya geldi. Uzun yıllar profesyonel olarak şarkı söylemekte olan Mustafa Toklucu bu süre zarfında sadece solistlik yapmakla kalmayıp, aynı zamanda ünlü isimlere vokalistlik de yaptı. Bu isimler arasında Niran Ünsal, Şahsenem, Aşkın Nur Yengi, Soner Arıca, Metin Arolat, Nadide Sultan ve Yeşim Salkım yer almaktadır.

Müzik dünyasına 2017 yılında Allahından Bulsunlar isimli şarkısı ile giren ve şarkıyı doğum gününde kendisine yapılan bir sürprizle ilk kez Esra Erol’la programında canlı yayında söyleyen Mustafa Toklucu, 2019 yılında sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi ise Serdar Ayyıldız’a ait Kadınım isimli şarkısı ile gündeme geldi. Pervane şarkısı ise 2020 yılında yayınlandı ve bu şarkının da söz ve müziği Mustafa Toklucu’ya aitti.

KoronaVirüs dolayısı ile sözü, müziği ve düzenlemesi kendisine ait olan Karantina şarkısını da 2020 yılında müzik severlerle buluşturan MustafaToklucu’nun sonraki şarkısı ise yayında bizlere de anlatacağı ve sözü ve müziği yine kendisine ait olan Benimle Kal isimli şarkısı. Ve bu şarkı 2021itibari ile müzik dünyasındaki yerini almış durumda.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*