Orhan Aydın, 13 Haziran 2021 Pazar akşamı 21:00’da TR Radyo‘da Almina iLe Nazar Boncuğu programına canlı bağlantı konuğu oluyor. 2019 yılı itibari ile ekip arkadaşı Ali Duman ile Remix yapmak yerine şarkıların aranjesini yapmaya karar veren ikili, sonrasında bu yolda ilerlemeye başladılar. Son çalışmaları Ciao Bella ve kendileri ile ilgili bilgilerin tamamını Orhan Aydın Almina iLe Nazar Boncuğu’nda anlatacak.

Ali Duman & Orhan Aydın şarkıları arasındayer alan bazı isimleri şu şekilde özetleyebiliriz:

Candan Erçetin : Yalan
JustBelive
Ciao Bella

Peki Ali Duman ve Orhan Aydın tarafından yapılan Ciao Bella şarkısının hikayesi nedir derseniz, hemen ondan da söz edelim:

Ali Duman ve Orhan Aydın’ın yeniden aranjesini yapmış oldukları Ciao Bella, dünyada hiç yapılmadığı şekli ile sıfırdan İngilizce deep house ve downtempo electronic şeklinde Türk enstrümanları ile bir Doğu – Batı sentezi olarak hazırlandı. Bununla birlikte şarkı içerisinde yer alan siyasi kısımlar kaldırıldı ve insanlara, birlik ve beraberlik içerisinde olunması halinde güzel günlerin çok yakında olduğu mesajı şarkı ile verildi.

Ali Duman ve Orhan Aydın bu konuda oldukça iddialılar. Hedefledikleri yere gelinceye kadar verdikleri savaşı sürdüreceklerini belirtmekteler. Yine yeni şarkılar üreteceklerini belirten ikiliye dair tüm bilgileri ve Ciao Bella hakkında çok daha fazlasını 13 Haziran 2021 Pazar akşamı 21:00’da TR Radyo’da Almina iLe Nazar Boncuğu programında dinleme şansını elde edebilirsiniz. Bu keyifli sohbeti sakın kaçırmayın.