Refika, 22 Haziran 2020 Pazartesi akşamı 20:00’da başlayıp 22:00’a kadar TR Radyo‘da yayınlanacak olan Almina iLe Nazar Boncuğu programına, 21:00 itibari ile canlı bağlantı konuğu olarak katılacak. Almina’nın 22 Haziran’daki konuğu Refika olacak. Kendisini canlı yayın sırasında daha yakından tanıyacağımız Refika kimdir, isterseniz kısaca gözden geçirelim…

Müzik yaşantısına 10 yıl önce Almanya’da başlayan ve sonrasında kendisine sıklıkla Almanya kültür ve müzik festivallerinde yer bulan Refika, Barış Manço’ya olan sevgisi ve ilgisi dolayısı ile onu tanıtmak amacını taşıyan Barış konserleri düzenlemekte. Müziğe, sosyal projelerinden bir tanesinin açılışını yapmak adına başlayan ve sonrasında müziğin anlamını daha iyi kavrayan Refika, resim sergilerinin yanında pek çok farklı müzik grubu ile birlikte sahneye çıkmaktan vazgeçmedi.

Yakın zaman içerisinde albüm yapmaya karar veren ve sonrasında bu yolda çalışmalarına başlayan Refika, Can İçinde isimli 7 şarkıdan oluşan albümü için 3 şarkısını kendisi hazırlamış durumda. Klip çalışmalarını da tamamlayan başarılı ve güzel sanatçı, artık, hazırlamış olduğu albümü için tanıtım çalışmalarına başlamış bulunmakta.

22 Haziran 2020 Pazartesi akşamı TR Radyo’da yayınlanacak olan Almina iLe Nazar Boncuğu programı da Refika’nın yapmış olduğu tanıtım çalışmalarını destekler nitelikte. Sanatçıyı daha yakından tanımak ve hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak adına Almina soracak; radyo dinleyicileri ve Refika’nın takipçileri de isterlerse anlık olarak gönderebilecekleri sorular ya da yorumlarla programa eşlik edebilecekler. Bu keyifli sohbeti sakın kaçırmayın.